Hostessy do Promocji Alkoholu

Alkohol to najpopularniejszy trunek na całym świecie. Każda kultura ma swój wyjątkowy i niepowtarzalny smak. Jak sprawić, aby wiele osób spróbowało różne rodzaje napoi procentowych i zakochało się w nich? Degustacja alkoholi to idealny pomysł na wypromowanie Twojej marki. Mile spędzony czas z najlepszymi trunkami świata to wydarzenie, które skradnie serce wielu miłośników dobrych napoi, a także zachęci konsumentów do zakupu danego rodzaju alkoholu. Specjalnie na tą okazję przygotowaliśmy niezastąpiony zespół hostess i hostów na promocje alkoholu.

hostessy do promocji alkoholu
hostessy i hości do promocji alkoholu

Hostessy na Degustacje Alkoholu

Hostessy do promocji alkoholu o nienagannej aparycji z miłym i szczerym uśmiechem, kulturalne, pewne siebie z entuzjazmem i zaangażowane w pracę zajmą się degustacją w trakcie Twojego wydarzenia. Będą roznosić alkohol, uzupełniać puste kieliszki, zadbają o stały porządek i schludny wygląd stanowiska. Hostessy do promocji alkoholu aktywnie będą zachęcać do skosztowania wyrafinowanych alkoholi, zajmą się prezentacją trunków, roznoszeniem drinków po sali, laniem piwa, zaoferują prosecco, znajdą odpowiednie wino dla każdego z osobna, zaprezentują najlepsze whisky i rum, poczęstują kolorowym alkoholem, a także przedstawią najlepszą wódkę. Wszyscy goście znajdą tam coś dla siebie.

Hości do Promocji Alkoholu

Oprócz niezawodnych hostess do promocji alkoholu również posiadamy w ofercie hostów do promocji drinków i alkoholi. Chłopaki zajmą się ciągłym uzupełnianiem braków w trunkach wysokoprocentowych, dbaniem o nienaganny wygląd stanowiska, zrobią przepyszne drinki, będą nalewać piwo, przekażą potrzebną wiedzę na temat whisky, rumu, wódki, wina, piwa, prosecco, czy jakiegokolwiek innego typu alkoholu. Hości kompleksowo zajmą się obsługą gości i stanowiska drink-baru. Zawsze możesz na nich liczyć!

Jesteśmy agencją, która prowadzi zlecenia na terenie całej Polski. Oferujemy swoje usługi na weselach, targach, konferencjach, spotkaniach biznesowych czy każdego rodzaju imprezach. Zapewniamy kontakt 24h. Dodatkowo możesz na nas liczyć na każdym etapie realizacji wydarzenia. Zawsze dostosowujemy się do panującej sytuacji, jesteśmy otwarci i elastyczni na zmiany. Nigdy się nie poddajemy i dopinamy wszystko na ostatni guzik. Fachowość to podstawa w wykonywaniu zadań. Zadzwoń już teraz i wynajmij hostessy oraz hostów na degustacje alkoholu.