web analytics
  

Listopad każdego kolejnego roku to czas rozpoczęcia przedświątecznych przygotowań. Wzmożony ruch i szał w galeriach handlowych z całą pewnością cieszy nie jednego handlowa. Wielu twierdzi, że to najlepszy okres w roku – obroty stale rosną a w magazynach nawet pojawiają się braki towaru. Jest to również idealny czas na wzmożenie działań marketingowych, których celem jest zorganizowanie ciekawych, ale też miłych atrakcji dla Klientów. Najlepszym rozwiązaniem jest zorganizowanie eventu świątecznego, który powinien być poprowadzony przez profesjonalną hostessę. Aby poprowadzić go jednak w pełni profesjonalnie, warto skorzystać z pomocy agencji hostess.

Hostessa do wynajęcia to najlepsza pomoc Świętego Mikołaja

Grudzień to czas Świętego Mikołaja i rozdawania prezentów. Aby jednak poradził sobie on z dostarczeniem prezentów na czas, potrzebna jest mu pomoc. Najlepszą pomocą okazują się sympatyczne Śnieżynki i Aniołki, którymi mogą zostać nasze profesjonalne hostessy. Pomocników Świętego Mikołaja najlepiej szukać w agencji hostess. Dla wielu praca w postaci Śnieżynki bądź Aniołka to niezwykle ciekawe doświadczenie. Obowiązkowo, wynajęte hostessy swoja pracę wykonują w stosownych strojach, specjalnie przygotowanych na tę okazję.

Hostessa to nie tylko pomocnica Św. Mikołaja

Zadaniem hostess do wynajęcia podczas świątecznych wydarzeń jest nie tylko rozdawanie prezentów, ale również przyciągnięcie uwagi Klientów do sklepów, w których mogą nabyć prezenty dla najbliższych. Aniołek rozdający cukierki? Nie da się go niezauważalnie ominąć. Różnego rodzaju produkty logiem firmy, mają na celu zachęcić do zakupów. Hostessy w roli Aniołka mogą również sprzedawać opłatki wigilijne bądź pomagać w zbiórkach niosących pomoc innym.

Dla wielu święta to nie tylko prezenty, ale i czas konsumpcji. Z roku na rok Polacy na produkty żywnościowe wydają coraz większe kwoty – głównie dzięki temu, że decydują się na zakup produktów z wyższej półki. Chcąc zwiększyć sprzedaż produktów żywnościowych warto zdecydować się na wynajęcie hostessy, której zadaniem będzie przeprowadzenie degustacji. Świąteczny strój w połączeniu z pięknym uśmiechem skutecznie zachęci Klientów do wypróbowania nowych smakołyków. Jak widać, Aniołki i Śnieżynki w okresie świątecznym mają pełne ręce pracy.

Wynajęcie hostessy to stały punkt świątecznego marketingu?

Wiele osób twierdzi, iż wynajęcie hostessy na świąteczne wydarzenia jest obowiązkowe. My uważamy, że nie, jednak, jeśli chcesz zorganizować wyjątkowe a przy tym profesjonalne przyjęcie dla swoich Klientów bądź pracowników, zadbać o odpowiednią akcję promocyjną swoich produktów bądź usług a może Twoja firma zajmuje się sprzedażą produktów dziecięcych, które chciałbyś w wyjątkowy sposób przekazać swoim Klientom powinieneś skorzystać z usług agencji hostess. Działamy na terenie całej Polski – nasze hostessy chętnie wezmą udział w wydarzeniach nawet na drugim końcu Polski. Naszym pracownikom zapewniamy odpowiednie kostiumy, dopasowane do roli, jaką mają pełnić.

translate