Agencja Hostess

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Rekrutujemy osoby oszczędzając Twój czas i pieniądze.

Nasza baza liczy już ponad 5000 pracowników i ciągle się rozwija. Jeżeli potrzebujesz wsparcia pracownika, ale nie masz potrzeby zatrudniania go na cały etat w firmie wynajmiemy go dla Ciebie doraźnie i rozliczymy się fakturą za jednorazową jego pomoc.

Wspieramy działania promocyjne oraz sprzedażowe.

Stale mierzymy wyniki sprzedaży naszych pracowników, wyciągamy wnioski, wprowadzamy szybko zmiany i proponujemy rozwiązania, które realnie zwiększają przychody.

Oferujemy kompleksową pomoc przy obsłudze eventów.

Nasz zespół to osoby specjalizujący się w konkretnych dziedzinach – modelki na sesje zdjęciowe, promotorzy, animatorzy do dzieci, hostessy i hości na targi, pracownicy techniczni czy statyści.

Działamy na terenie całej Polski i Europy.

Nie musisz martwić się współpracując z nami jeżeli Twoje wydarzenie odbywa się w kilku czy kilkudziesięciu lokalizacjach w całej Polsce. Posiadamy lokalnych pracowników. Jeżeli wydarzenie odbywa się w Krakowie otrzymujesz portfolio osób z danego miasta lub jego bliskich okolic, dzięki temu optymalizujemy koszty.

Jednolite stroje dla hostess

W ramach prezentowanej oferty wynajmujemy odzież dla naszych pracowników tak, żebyś Ty nie musiał martwić się już o to (jest to bezpłatne).

Przygotowujemy również indywidualne stroje na życzenie Klienta (opcja płatna, wyceniana dodatkowo) np. odzież z logo czy szarfy dla hostess.

Przykładowe wyniki naszych Klientów

Zrealizowaliśmy wspólnie 20 promocyjnych akcji ogólnopolskich dla C.H M1, w których pracowało w sumie około 200 naszych hostess.

Pozyskaliśmy już 2 500 nowych leadów i każdego miesiąca nasze hostessy pozyskują nowych.

Przez ponad 4 lata współpracy zrealizowaliśmy już 250 wspólnych wydarzeń, od kongresów, bankietów, samplingów, degustacji po eventy plenerowe.

500 dodatkowo sprzedanych produktów każdego miesiąca.