Bezpieczne Multimedialne Recepcje z Pomiarem Temperatury

Obecna sytuacja związana z pandemią Covid – 19 powstrzymała organizacje prawie wszystkich wydarzeń, które miały odbyć się zgodnie z pierwotnym planem. Dlatego coraz więcej organizatorów decyduje się na dodatkowe rozwiązania cyfrowe, które stanowią bezpieczną alternatywę dla tradycyjnych metod, chociażby rejestracji uczestników w trakcie danego wydarzenia, czy zastosowanie systemu kontroli temperatury.

Innowacyjne i pionierskie środki ostrożności wdrażane na targi, eventy, konferencje, kongresy zapewniają podwyższony poziom bezpieczeństwa nie tylko organizatorów, ale przede wszystkim osób uczestniczących. Dlatego kluczowym aspektem jest przeprowadzanie elastycznych i dostosowanych wydarzeń do wszelkich wytycznych będących podstawą udanego i bezpiecznego wydarzenia.

Hostessy do Obsługi Bezpiecznych Recepcji Multimedialnych

Agencja Hostess i Modelek realizuje współpracę z użyciem nowoczesnych rozwiązań cyfrowych —

bezpiecznych multimedialnych recepcji z automatycznym bezdotykowym pomiarem temperatury.

Rejestracja uczestników na wydarzenie za pomocą nowoczesnych rozwiązań jest natychmiastowym i integralnym elementem każdego rodzaju wydarzenia w czasach wszechobecnych ograniczeń. Brak optymalizacji procesu całej rejestracji sprawia, że uczestnicy przebywający w długich kolejkach, stają się sfrustrowani, co prowadzi do negatywnych wrażeń, osłabienia optymistycznych nastrojów jeszcze przed rozpoczęciem danego wydarzenia.

Dlatego rekomendowane jest zastosowanie cyfrowej listy obecności, która ułatwia i przyśpiesza powitanie uczestników wydarzeń oraz ich sprawną rejestrację bez użycia tradycyjnego długopisu i papierowej listy obecności. Hostessy płynnie obsługą przybyłych gości, jednocześnie zarządzając komunikacją i danymi dotyczącymi sprawdzania listy obecności.

iLista – Cyfrowa Lista Obecności
Z

Regularne aktualizowanie listy przybyłych gości poprzez integralny system na wszystkich obsługiwanych urządzeniach.

Z

Podział uczestników na poszczególne listy obecności według gości Standard czy gości VIP. Ponadto według sal, w których odbywa się wydarzenie.

Z

Przyspieszony i sprawny proces odnalezienia uczestniczących gości w czasie wynoszącym zaledwie 2,5 do 3 sekund.

Z

Możliwość przypisania dodatkowych informacji o poszczególnych gościach — nazwa firmy, numer stolika, dostęp do strefy VIP.

Z

Dodanie agendy wydarzenia oraz planu rozmieszczenia gości poprzez personalizację aplikacji.

Z

Informacje o ilości przybyłych już osób na wydarzenie poprzez synchronizacje urządzeń. Generowanie zestawienia zbiorczego z informacją o przedziale czasowym, w jakim przybyło najwięcej gości.

Hostessy do Obsługi Systemu Kontroli Temperatury

Automatyczny i bezdotykowy system pomiaru temperatury ciała pozwala hostessom na szybkie i skuteczne sprawdzenie i zidentyfikowanie osób z podwyższoną temperaturą ciała. Funkcjonalne urządzenie sprawdza się w miejscach o wzmożonym ruchu podczas odbywających się wydarzeń. Wszyscy uczestnicy są poddawani kontrolnemu sprawdzenia temperatury, aby zachować bezpieczeństwo.

Gorączka jest jednym z najczęściej zgłaszanych objawów koronawirusa, dlatego hostessy przy obsłudze multimedialnych recepcji pilnują aby prawidłowo przebiegał proces sprawdzanie temperatury ciała uczestników za pomocą kamer termowizyjnej. Przestrzegając tych wytycznych, organizator oraz personel obsługi może ograniczyć rozprzestrzenianie się chorób i chronić wszystkich zgromadzonych na danym wydarzeniu.

Z

Bezdotykowe mierzenie i wyświetlanie odczytu temperatury, dzięki czemu duża liczba osób może być oceniana indywidualnie w punktach wejścia.

Z

Wstępna kontrola w punktach wejścia w celu identyfikacji i selekcji osób, które mogą mieć podwyższoną temperaturę.

Z

Zmniejszenie ryzyka rozprzestrzeniania się zakażeń COVID-19.

multimedialne recepcje z pomiarem temperatury
bezpieczne recepcje z pomiarem temperatury