Pracownicy Tymczasowi

W naszej bogatej bazie agencji500 oprócz hostess, hostów, modelek, supervisorów czy promotorów produktów posiadamy również, pracowników tymczasowych. Stanowią oni tajemniczych klientów, którzy zajmują się profesjonalną oceną różnych miejsc – hoteli, restauracji, kin, sklepów spożywczych, wielobranżowych, sklepów z ciuchami i nie tylko. Marchandiserzy zajmują się reorganizacją szaf sklepowych w taki sposób, aby przyciągnęły uwagę klientów. Pracownikami tymczasowymi są również montażyści materiałów POS – do ich zadań należy zamontowanie stojaków czy nowych półek sklepowych wyróżniających się na tle sklepu.

Z

Pracownicy tymczasowi i ich zadania

Osoby zatrudnione tymczasowo cechują się oni dużym zaangażowaniem w pracy, odwagą, aktywnością, dobrą kondycją fizyczną i zdolnościami manualnymi. Zawsze są uśmiechnięci i pełni energii. Możesz w pełni na nich liczyć. Do ich obowiązków należy rozkładanie stanowiska targowego i złożenie go po zakończonej akcji, przewożenie materiałów potrzebnych do pracy, dbanie o stały porządek stanowiska, montaż sceny, przeprowadzanie audytów i nie tylko. Pracownicy tymczasowi zrealizują zadania, które zostaną im wyznaczone.

agencyjni pracownicy tymczasowi
Z

Współpraca z pracownikami tymczasowymi

Agencja500 to doświadczona agencja hostess i modelek. Swoje działania zawsze opieramy na profesjonalizmie i zaangażowaniu. Nie boimy się wyzwań. Współpraca z nami daje wiele korzyści. Przede wszystkim oszczędzamy Twój czas. Zajmujemy się za Ciebie rekrutacją pracowników. Rozliczamy się jedną fakturą za zlecenie, a Ty nie musisz martwić się o wypłaty dla osób zatrudnionych. Zapewniamy Ci obecność na każdym etapie realizacji usługi. Możesz dzwonić do nas o każdej porze! Poprzez zaufanie naszej agencji masz pewność, że każdy pracownik stawi się na czas w pracy. Każda osoba jest odpowiednio przeszkolona do swoich zadań. Dzięki nam masz pewność, że realizacja będzie przebiegać bez przeszkód i na najwyższym poziomie.

pracownicy tymczasowi w agencji hostess
pracownik tymczasowy hostessa
pracownik tymczasowy promotorka

Zaufaj doświadczonemu partnerowi wydarzeń

Jesteśmy agencją, która prowadzi swoje działania na terenie całej Polski. Oferujemy swoje usługi na takich wydarzeniach jak: targi, konferencje, kongresy, bale, gale, eventy sportowe, degustacje i spotkania biznesowe. Jesteśmy chętni i otwarci na każdego typu wydarzenia. Skontaktuj się z nami już teraz w celu skorzystania z usługi pracowników tymczasowych!

pracownicy tymczasowi