Modelki na targi

Dostarczamy Państwu urozmaiconą ofertę:

 • Przyjmowanie zaproszonych gości
 • Odpowiadanie za stoisko targowe – zaparzanie kawy, przeprowadzanie merytorycznych dyskusji z Klientami oraz kontrolowanie porządku w strefie stoiska
 • Wręczanie ulotek reklamowych oraz zapraszanie do odwiedzin stoisk wystawców

Modelki na konferencje, kongresy i bankiety

Świadczymy usługi w obszarze działań:

 • Powitanie gości i uczestników wraz z przekazaniem materiałów konferencyjnych
 • Weryfikacja listy przybyłych z przekazaniem identyfikatorów
 • Udzielanie informacji uczestnikom

Top modelki, fotomodelki

Osoby o nienagannej aparycji ze wzrostem min. 170 cm:

 • żywe manekiny,
 • modelki na sesję zdjęciową,
 • modelki na warsztaty makijażu,
 • modelki na pokazy mody
agencje modelek
profesjonalne agencje modelek
agencja modelki

Modelki na eventy i imprezy okolicznościowe

Oferujemy zakres obowiązków hostess:

 • Przywitanie zaproszonych gości
 • Przekazanie materiałów z informacjami o danym wydarzeniu
 • Nadzorowanie wraz z przeprowadzaniem konkursów
 • Zarządzanie wydarzeniem
 • Dbałość o czystość

Modelki tłumaczki

Dysponujemy bazą hostess tłumaczek:

 • Posiadamy w swojej agencji hostess tłumaczki ze znajomością wszystkich poziomów zaawansowania języków obcych.
 • Nie tylko z języka angielskiego, ale ponadto z języka niemieckiego, francuskiego, włoskiego czy rosyjskiego.

Modelki wizerunkowe

Promotorki produktów

 • Skuteczne promowanie produktów firmy w trakcie krajowych akcji promocyjnych
 • Wspieranie działań sprzedażowych w galeriach handlowych
 • Bezpośrednie nawiązywanie kontaktów z zainteresowanymi klientami w czasie prezentacji korzyści produktu
agencja modelek w polsce
modelka profesjonalna agencja
agencja modelek

Agencja modelek w Polsce

 

Agencja modelek jest miejscem, w którym cenimy sobie profesjonalizm, efektywność działania i nienaganną prezentację w każdym aspekcie działalności. Dołącz do grona firm, które do tej pory nam zaufały: znajdują się wśród nich małe i duże biznesy. Każdy może skorzystać z promocji swojej działalności z pomocą sprawdzonej agencji modelek. Obojętnie, czy organizujesz konferencję, targi tematyczne, czy stawiasz stoisko promocyjne lub sprzedażowe – nasze piękne modelki sprawią, że twój event wejdzie na wyższy poziom. Jesteśmy agencją modelek, która chętnie obsługuje rozmaite branże, począwszy na motoryzacyjnej, poprzez spożywczą, kosmetyczną, aż do telewizyjnej lub turystycznej. Mamy wieloletnie doświadczenie z modelkami i możemy pochwalić się setkami udanych wydarzeń.

Potrafimy idealnie dobrać najpiękniejsze modelki do danego eventu. Bez względu na to, czego szukasz i co chcesz sprzedać lub zaprezentować, pomożemy ci to osiągnąć, proponując modelki, które najlepiej poradzą sobie z danym zadaniem. Ta doświadczona agencja modelek odznacza się wyjątkowym profesjonalizmem i doświadczeniem. Nasze najlepsze modelki charakteryzuje przede wszystkim wysoka kultura osobista, urok i piękno, ale także szczery, zaraźliwy uśmiech – najskuteczniejsze narzędzie budujące zaufanie klientów i przyjazną aparycję firmy. Kobiety pracujące w naszej agencji modelek są zaangażowane w swoją pracę, szybko się uczą i chętnie służą pomocą. Z łatwością potrafią odnaleźć się w rozmaitych sytuacjach i zaprezentować produkt lub usługę potencjalnym klientom. Starannie dobieramy personel do agencji modelek, aby reprezentować tylko to, co najlepsze w trakcie oraz podczas przygotowywania się do targów.

Działamy kompleksowo, zapewniając naszym klientom hostessy konsultantki, modelki, hostessy animatorki, a także męskich modeli i hostów oraz szeroki wybór garderoby i przebrań tematycznych. Obsługujemy eventy wewnętrzne i zewnętrzne, a każde wydarzenie i klienta traktujemy indywidualnie, dostosowując naszą ofertę pod konkretne wymagania – nawet te najbardziej zaawansowane. Jako doświadczona agencja modelek, zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest pierwsze wrażenie i odpowiednia prezentacja, dlatego możesz mieć pewność, że się na nas nie zawiedziesz!

Agencja modelek oferuje również:

Pomoc techniczna przy eventach

Obsługa logistyczna

Jednolite stroje dla pracowników

Organizacja castingów

Montaż materiałów POS

Usługi mechandisingowe

Supervisorzy

Obsługa express

Jak rozpocząć karierę

w agencji modelek?

Gdy chcesz rozpocząć karierę modelki musisz nie tylko posiadać odpowiedni wygląd i osobowość, ale też skorzystać z pomocy profesjonalnej agencji modelek, która będzie pośrednikiem w Twoich kontaktach z Klientem, ale również pomoże Ci znaleźć odpowiednią pracę. Czym się kierować wybierając odpowiednie agencje modelek w Polsce? Poniższe rady sprawdzą się zarówno podczas poszukiwania agencji w Mediolanie jak i w Rzeszowie!

Wybierz odpowiednią agencję

Pierwszym krokiem, który powinieneś wykonać przed rozpoczęcie pracy w agencji modelek powinno być ustalenie miejsce, w którym chcesz pracować. Możesz pracować w kraju jak i za granicą – od tej decyzji zależy agencja modelek, którą wybierzesz. Agencja dla modelek w Rzeszowie pozwoli Ci znaleźć zlecenia z terenu całego kraju. Wybór odpowiedniej agencji modelek powinien być uzależniony również od rodzaju pracy, jaka Cię interesuje. Możesz pracować, jako modelka na wybiegu bądź, jako fotomodelka. Na rynku w Polsce istnieją agencje modelek, które specjalizują się w jednym albo drugim rodzaju modelingu, ale też obydwu.

Poznaj opinię innych o agencji modelek

Chcąc rozpocząć pracę w danej agencji modelek warto również poznać opinię innych osób, najlepiej osób pracujących już w modelingu bądź mających z nim styczność. Nie musisz posiadać specjalnych znajomości – część informacji na temat agencji modelek możesz zyskać za pomocą Internetu. Specjalistyczne fora, przeznaczone do modelek pozwolą Ci poznać modelki, przedstawicieli agencji jak i samych agentów. Wszystkie te osoby pozwolą Ci poznać odpowiedź na wszystkie nurtujące Cię pytania. Dodatkowym atutem korzystania z for internetowych jest dostęp do informacji odnośnie castingów i zleceń.

Zapoznaj się ze stronami internetowymi agencji modelek

Odwiedzanie for internetowych dla modelek pozwoli Ci zyskać wiele cennych informacji. Pamiętaj jednak, że wszystkie profesjonalne agencje modelek w Polsce posiadają również własne strony internetowe a często też blogi. Ze strony internetowej możesz dowiedzieć się wiele rzeczy chociażby ile modelek należy do agencji, jakie zdjęcia mają zrobione, bądź, jakie powinieneś zrobić, w czym specjalizuje się agencja, jakie dokonania i realizacje ma na swoim koncie a także możesz poznać ofertę skierowaną do kandydatek na modelki.

Wiele modelek twierdzi, że warto współpracować tylko z jedną agencją modelek. W pewnym sensie to prawda – to ogromna wygoda dla modelki – nie będzie musiała obawiać się, chociażby o to, że terminy kolejnych zleceń nałożą się. Rozpoczynając jednak swoją karierę możesz zwiększyć swoje szanse i wysłać portfolio do więcej niż jednej agencji. Każda z agencji modelek szuka o innym profilu i urodzie. Im więcej agencji pozna Twoje portfolio, tym większa szansa na to, że zostaniesz zauważona. Ostatecznie możesz nawiązać współpracę tylko z jedną agencją – decyzja należy tylko i wyłącznie do Ciebie.

Przygotuj się do pracy w agencji modelingu

Każda agencja modelingu ma swój klucz doboru kandydatek. Spotkanie w agencji modelek kandydatki powinny potraktować, jako test. Najważniejszy jest dobry nastrój oraz uśmiech. Warto na wszelkie pytania odpowiadać szczerze, nie ukrywać faktów, które prędzej czy później i tak ujrzą światło dzienne. Ukrywanie dużych znamion czy blizn? Przy pierwszej okazji agencja modelek i tak zauważy zmiany na ciele. Informując o takich elementach zaoszczędzicie sobie nerwów i rozczarowań. Dodatkowo – podczas prezentacji nie warto się wstydzić. Prezentując swoje ciało podlegacie ocenie – nie musicie obawiać się zbyt obcesowego bądź wulgarnego zachowania. Najważniejsze byś była otwarta i przede wszystkim naturalna. Nie bój się zadawać pytań, agent chętnie wyjaśni Ci wszystkie wątpliwości i niejasności. Pamiętaj, że agent to też człowiek – masz prawo być zestresowana. Jeśli casting wywołuje w Tobie aż tak ogromny strach – porozmawiaj z nim. Powiedz o swoich obawach, odczuciach a zauważysz, że dalsza część castingu przebiegnie w dużo luźniejszej atmosferze. Szczerość podczas castingu powinna być stawiana ponad wszystko. Niemniej jednak, profesjonalna modelka musi radzić sobie w każdej sytuacji, być odporna na stres, pewna siebie i odporna na krytykę. Musisz liczyć się z faktem, że możesz usłyszeć słowa krytyki na temat swojego wyglądu – nie są to słowa miłe, ale posiadanie grubej skóry w tym zawodzie jest nieocenione. Być może agent przekaże Ci drobne sugestie na temat poprawy Twojego wizerunku – zdjęcie tipsów bądź lepsze wyregulowanie brwi może poprawić Twój wizerunek. Słowa te nie skreślają Cię z listy kandydatek na modelkę – to jedynie pomoc ze strony agencji modelek, której zależy żebyś właśnie z nimi rozpoczęła współpracę. Musisz być chętna do podjęcia samorozwoju, pracy nad własną osobą i ciągłego doskonalenia. Wybierając się na casting na modelkę powinnaś unikać dodatkowych elementów upiększających w postaci doklejanych rzęs czy nadmiernej opalenizny.

Podsumowując – wybierając się na casting postaw na dobry nastrój, odpowiednią kontrolę swojego ciała i naturalny wygląd. Profesjonalne agencje modelek z pewnością dostrzegą w Tobie potencjał bez zbędnego upiększania oraz udawania.

Wszystkie hostessy i hości są legalnie zatrudnieni na podstawie podpisanych umów, zawierających informacje o zakresie standardowych obowiązków podczas realizowania powierzonych zleceń.

Nienaganny wygląd, punktualność, nieużywanie telefonów w celach prywatnych podczas danego wydarzenia, czy wykonywanie przydzielonych obowiązków najlepiej jak jest to możliwe to tylko niektóre kwestie, które wpisują się w bezpieczeństwo i zadowolenie naszych Klientów.