web analytics
  

Agencja Hostess Warszawa

 

Najlepsza agencja hostess i hostów w Warszawie. Oferujemy profesjonalne planowanie oraz organizację eventów, projektów oraz wystaw targowych. Z nami twoje przedsięwzięcia nabiorą kompletnie nowych barw. Nasza profesjonalna kadra hostess im modelek sprawi, że pamięć o wydarzeniach, w których braliśmy udział zapadnie na długo w głowie każdego. Do wszystkiego podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i dlatego cieszymy się zaufaniem wielu znanych firm i osób.

Więcej o Naszej Agencji Hostess i tym co Nas wyróżnia

 

Całkowite zaangażowanie w to co robimy, jest tym, co sprawia, że jesteśmy lepsi od innych. Stosujemy indywidualne podejście do każdego klienta, żadne z organizowanych przez nas wydarzeń nie jest takie jak poprzednie. Jedyną cechą łączącą jest wysoka jakość i zadowolenie klienta oraz uczestników.

Dodatkowo specjalnie dla nich jesteśmy gotowi wspomóc przy organizacji kampanii reklamowych, pokazów, sesji zdjęciowych, realizacji video oraz wydarzeń o charakterze promocyjno-marketingowym. Nasze uśmiechnięte hostessy zawsze doskonale się prezentują i w pełni angażują się we wszystko, co dzieje się podczas takich eventów. Często wchodząc w interakcję z gośćmi i chętnie oferując swoją pomoc dla ludzi, którzy jej potrzebują. Wynajem hostessy lub hosta w Warszawie z profesjonalnej agencji hostess to przede wszystkim udana inwestycja, która wpływa wyłącznie pozytywnie na przebieg imprezy.

Oddział Agencji500 w Warszawie odpowiada już za organizację wielu projektów i wydarzeń odbywających się w warszawskich miejscach, chociażby takich jak Warszawskie EXPO. Nasze hostessy uczestniczyły również w EXPO 2019 organizowanym w Warszawie. Oferujmy również uświetnianie wydarzeń na terenie całej Polski. Serdecznie zapraszamy!

Oferujemy

 • Hostessy na Eventy, Kongresy, Targi, Promocje
 • Hostessy Tancerki (Fordanserki)
 • Hostessy Pracujące z dziećmi (Animatorki)
 • Hostessy Promujące produkty w sklepach (Promotorki)
 • Hostessy Prowadzące degustacje produktów (Sampling)
 • Hostessy Wizerunkowe (TOP)
 • Fotomodelki, Modelki
 • Statystki Tancerki (Fordanserki)
 • Dziewczyny do teledysków
 • Dziewczyny do pokazów fryzjerskich
 • Dermokonsultantki
 • Ankieterzy Kolporterzy ulotek

Agencja Hostess w Warszawie wprost dla Ciebie!

Agencja 500 – to Twoja wymarzona agencja hostess. Jesteśmy wprost dla Ciebie. Idealnie dopasowujemy swoje usługi do indywidualnych potrzeb. Bez względu na to, ile hostess lub hostów potrzebujesz, zawsze jesteśmy w stanie spełnić Twoje oczekiwania. Miejsce, czas trwania lub charakter wydarzenia możesz ustalić podczas kontaktu telefonicznego. W naszej ofercie znajdziesz hostessy na targi, eventy, kongresy, otwarcie firmy, promocję produktów w sklepach i galeriach handlowych, promotorki produktów, hostessy prowadzące degustację produktów, animatorki pracujące z dziećmi, hostessy tancerki a także hostessy do rozdawania ulotek, pomiaru temperatury, dezynfekcji, hostessy do teledysków, sesji zdjęciowych, pokazów mody i pokazów fryzjerskich, teledysków. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w Agencji 500! Zobacz naszą pełną ofertę oraz realizacje.

 

 

Serdecznie Zapraszamy!
 

 

translate