Agencja hostess – na fundamentach doświadczenia i pasji

Agencja hostess – na fundamentach doświadczenia i pasji

Moje plany i marzenia o własnej agencji modelek zrodziły się, kiedy miałam 21 lat. Zrezygnowałam z niej jednak dla stabilności finansowej i wysokich zarobków na stanowisku przedstawiciela handlowego. Był to kolejny istotny etap w moim życiu, ponieważ zdobyłam tak bardzo ważne dla hostessy umiejętności sprzedażowe. Łączyłam pracę przedstawiciela handlowego, hostessy, koordynatorki hostess oraz supervisorki dla największych ogólnopolskich firm. Był to czas, kiedy zdobywałam doświadczenie, korzystałam z cennych nauk innych starszych hostess, a także zdobyłam grono zaufanych pracowników w całej Polsce.

Spełniam swoje marzenie – własna agencja hostess

Był rok 2016 i kolejny konkurs Miss Polski. Zdecydowałam się wziąć w nim udział i otrzymałam tytuł finałowej TOP 10 najpiękniejszych Polek. Był to moment, kiedy moja pewność siebie bardzo się umocniła. Zrozumiałam, że marzenia są po to, aby je realizować. Podjęłam walkę o to, z czego zrezygnowałam kilka lat temu. Tak powstała moja agencja hostess.

Rzeszowianka. Absolwentka Politechniki Rzeszowskiej na Wydziale Budownictwa. Startupowiec. Żona. Psia mama. TOP 10 Miss Polski 2016. Z zamiłowania realizatorka marzeń, stawiająca sobie każdego dnia nowe wyzwania.

Chcesz wiedzieć więcej?

Masz pytania?