Hostessy na Gale i Eventy

Każda gala, niezależnie od tego, jakiej branży czy dziedziny życia dotyczy, jest wydarzeniem wielkim, którego organizacja zajmuje niejednokrotnie długie miesiące. Jako wydarzenie ogromnej, wręcz kluczowej, rangi gala wymaga odpowiedniej oprawy oraz szczegółowego podejścia do planowania i pilnowania jej przebiegu. Z tego powodu dla każdej okazji tego typu tworzony jest dokładny scenariusz, nad którego przebiegiem czuwa następnie cały sztab ludzi. Najbardziej znanymi galami są rozdania nagród filmowych i muzycznych, takie jag Oscary, Złote Globy, Grammy i inne.

Jednakże format uroczystej gali nie jest zarezerwowany wyłącznie dla świata rozrywki, stąd niemalże każda branża z sektora usług czy przemysłu posiada swój własny, większy lub mniejszy, event, spełniający charakterystykę gali. Gale, pomijając wspomniane wyżej wydarzenia cykliczne, organizowane są w celu uhonorowania kogoś zasłużonego w danej dziedzinie, wręczenia wyróżnień z zakresu danej specjalizacji lub w formie uroczystego pożegnania.

Oczywiście istnieją również inne okoliczności, które celebruje się w ten sposób, gdyż zasadniczo niemalże każda ważna okazja jest dobrym powodem do zorganizowania gali.

Zakres prac hostess na gale i eventy

Obsługa rejestracji

Obsługa szatni

Witanie gości

Zbieranie wizytówek

w

Pomoc organizacyjna na scenie

Przygotowywanie giftów/wręczanie upominków

Wydawanie welcome drinków/ welcome packów

Kierowanie gości do odpowiednich sal

Hostessy i hości na Gale

Każda gala wymaga sztabu ludzi odpowiedzialnego za jej zorganizowanie i przeprowadzenie. Jednymi z niezwykle istotnych członków tego zespołu są hostessy na gale, które de facto stanowią oczy i uszy organizatorów na tak zwanym „poziomie zero” – tj. w środku tłumu. Hostessa na gali jest bowiem pierwszą osobą, do której zwrócą się z prośbą o pomoc obecni na gali goście w momencie. Ich pomoc w odnalezieniu właściwej drogi czy wskazanie miejsca, w którym dostępne są materiały promocyjne, dotyczące nie tylko samej gali, lecz również branży, której dana gala dotyczy. Wbrew pozorom zatem rola hostessy na gali nie ogranicza się jedynie do prezentowania powalającego uśmiechu i stanowienia miłego dla oka tła całego wydarzenia.

Wynajem hostess na Gale

Jesteś organizatorem gali lub innego firmowego eventu, zadbaj o wyjątkową oprawę takiego wydarzenia.
OFERTA

Hostessa pełni w trakcie gali wiele różnych, lecz powiązanych ze sobą ról. Podstawowym zadaniem każdej hostessy na gali jest przedstawianie materiałów promocyjnych, dotyczących obsługiwanego wydarzenia. Ponadto hostessy pełnią niezwykle istotną rolę przewodników, wskazując gościom drogę do właściwych stolików, pomagając w odnalezieniu drogi do toalety i innych miejsc, do których każdy z gości chciałby dotrzeć w możliwie najkrótszym czasie i najmniejszym wysiłkiem. Oprócz tego hostessy na gale pozują w trakcie wydarzenia do zdjęć, a czasem również do krótkich filmów promocyjnych.

Wykonując powyższe zadania hostessa, dba jednocześnie o odpowiednio pozytywny nastrój całego wydarzenia, stąd bardzo ważna jest umiejętność łatwego nawiązywania kontaktu oraz wysoka kultura osobista.

Hostessy na gale firmowe, biznesowe oraz jubileuszowe

Obecność hostess na gali ułatwia zapanowanie nad przebiegiem wydarzenia. Rozmieszczone w najważniejszych przejściach oraz przemieszczające się przez tłum hostessy mogą swobodnie obserwować sytuacje w miejscu odbywania się gali, skracając czas reakcji organizatora na wydarzenia niepożądane do absolutnego minimum. Oprócz tego odpowiednio przygotowana hostessa może służyć jako przewodnik po gali, udzielając gościom wyczerpujących informacji w trakcie miłej, swobodnej rozmowy, co z całą pewnością wpłynie pozytywnie na odbiór całego wydarzenia. Dodatkowo widok pięknych kobiet z łatwością wprawi gości w zadowolenie, co przełoży się na pozytywny nastrój całego wydarzenia.

Skontaktuj się z nami

Agnieszka

Zadzwoń

Aleksandra

Wypełnij formularz i otrzymaj bezpłatną wycenę