Hostessy na targi

Wsparcie hostessy na targi realizowane jest w zakresie działań takich jak:

 • Zapraszanie do odwiedzin stoiska
 • obsługa stoiska wystawienniczego, w tym przygotowywanie kawy, rozmowy z zainteresowanymi Klientami wraz z serwisem przekąsek i dbałością o czystość stoiska
 • Rozdawanie materiałów targowych, wizytówek oraz gadżetów reklamowych potencjalnym Klientom

Hostessy na konferencje, kongresy i bankiety

Zakres obsługi hostess na konferencje i kongresy realizowany jest poprzez:

 • Witanie przybyłych gości, weryfikowanie listy obecności wraz z rozdawaniem indywidualnych identyfikatorów
 • Wskazywanie miejsca odbywania się wydarzenia wraz z udzielaniem informacji uczestnikom

Top hostessy, modelki, fotomodelki

Osoby o nienagannej aparycji ze wzrostem min. 170 cm:

 • żywe manekiny,
 • modelki na sesję zdjęciową,
 • modelki na warsztaty makijażu,
 • modelki na pokazy mody
agencja hostess w polsce
agencja hostess warszawa
agencja hostessy

Hostessy na eventy i imprezy okolicznościowe

Pomoc hostess przy obsłudze wydarzenia realizowane jest w następujący sposób:

 • Powitanie gości wraz z zaproszeniem do aktywnego uczestnictwa w wydarzeniu
 • Wręczanie materiałów informacyjnych
 • Prowadzenie konkursów
 • Koordynowanie wydarzenia oraz kontrolowanie porządku

Hostessy tłumaczki

Oferujemy doświadczone hostessy:

 

 • Ze znajomością języków obcych na poziomach podstawowych oraz zaawansowanych
 • Hostessy pełniące funkcje tłumaczek posługują się językiem angielskim, niemieckim, rosyjskim, włoskim, jak również francuskim.

Hostessy wizerunkowe

Promotorki i promotorzy produktów

 • Profesjonalne promowanie produktów danej firmy podczas akcji promocyjnych o zasięgu ogólnopolskim
 • Wsparcie sprzedaży w centrach handlowych i sklepach branżowych
 • Nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi Klientami poprzez prezentowanie zalet i korzyści produktowych
agencja hostess
hostessy profesjonalne agencje
hostessa agencja

Profesjonalna Agencja Hostess

Naszą agencję hostess wyróżnia indywidualne podejście do każdego klienta, wydarzenia i uroczystości. Dbamy o to, aby event przebiegał gładko, zgodnie z planem i w pełni profesjonalnie. Hostessy pracujące w naszej agencji mają przyjemną, aparycję i doskonale znają się na swojej pracy. Regularnie przeprowadzamy castingi, aby znaleźć najlepsze i najbardziej wykwalifikowane osoby do pracy w naszej agencji hostess. Specjalizujemy się w obsłudze wszelkich targów, konferencji, kongresów, akcji promocyjnych i rozmaitych innych eventów marketingowych. Ponadto w swojej bazie hostess i hostów posiadamy hostessy na gale o rozmaitym charakterze.

Hostessy z naszej firmy nie odznaczają się tylko piękną urodą i elegancką postawą – są także profesjonalne, komunikatywne i efektywne, a także szybko się uczą, by zawsze móc udzielić przechodniom podstawowych informacji o danym stoisku lub konkretnym produkcie. Chętnie pomagają w promocji przeróżnych produktów i każdego potencjalnego klienta darzą pięknym, szczerym uśmiechem. Są to kobiety o różnych typach urody, które odznaczają się zapałem do pracy i umiejętnością dostosowania się do przeróżnych wymagających sytuacji. Z pewnością pomogą usprawnić działanie twojej firmy w aspekcie promocji i marketingu, budując profesjonalny, elegancki i przyjazny image twojej działalności.

Agencja hostess oferuje również:

Pomoc techniczna przy eventach

Obsługa logistyczna

Jednolite stroje dla pracowników

Organizacja castingów

Montaż materiałów POS

Usługi mechandisingowe

Supervisorzy

Obsługa express

Doświadczona Agencja Hostess

Zawsze z chęcią dostosowujemy naszą ofertę do potrzeb klienta. Profesjonalna agencja hostess odznacza się elastycznością i profesjonalizmem. Bez względu czy szukasz jednej hostessy, czy grupy dziewczyn do poprowadzenia twojego eventu, do promocji lub sprzedaży produktu, nasza agencja hostess zapewni ci wszystko, czego potrzebujesz. Gwarantujemy pozytywne nastawienie, łatwość w nawiązywaniu kontaktów i sprostanie nawet najwyższym wymaganiom! Pracuje u nas także wiele hostess ze znajomością języków obcych, co pozwoli ci dotrzeć do szerszego grona klientów i otworzy twój biznes na zagraniczne znajomości. Jeżeli szukasz kobiet z wysoką kulturą osobistą, wdziękiem i uprzejmością, a przy tym osób doświadczonych, inteligentnych i zaangażowanych, to trafiłeś w dobre miejsce.

Jesteśmy zespołem profesjonalistów. Starannie dobieramy każdą hostessę i każdego hosta. Jako renomowana agencja współpracujemy z profesjonalnymi, rzetelnymi i odpowiedzialnymi osobami oraz firmami. Podczas pracy, najważniejsze w naszej agencji jest, aby każde wydarzenie przebiegło prawidłowo, zgodnie z planem i zakończyło się sukcesem. Z powodzeniem planujemy i organizujemy różnorodne eventy, kampanie reklamowe, pokazy, sesje zdjęciowe, realizacje video oraz wydarzenia o charakterze promocyjno-marketingowym.

Agencja Hostess dla Ciebie!

Agencja 500 – Dopasowujemy swoje usługi do indywidualnych potrzeb klienta. Bez względu na to, ile hostess potrzebujesz, zawsze jesteśmy w stanie spełnić Twoje oczekiwania. Miejsce eventu, czas trwania, czy jego charakter możesz określić podczas wstępnych ustaleń przebiegu danego wydarzenia.

Serdecznie Zapraszamy do współpracy!

Wszystkie hostessy i hości są legalnie zatrudnieni na podstawie podpisanych umów, zawierających informacje o zakresie standardowych obowiązków podczas realizowania powierzonych zleceń.

Nienaganny wygląd, punktualność, nieużywanie telefonów w celach prywatnych podczas danego wydarzenia, czy wykonywanie przydzielonych obowiązków najlepiej jak jest to możliwe to tylko niektóre kwestie, które wpisują się w bezpieczeństwo i zadowolenie naszych Klientów.