Agencja Hostess

Działamy na terenie całej Polski!

Lublin
Zielona Góra
Łódź
Opole

Kielce
Olsztyn
Poznań
Szczecin

Kraków
Warszawa
Wrocław
Bydgoszcz
Lublin
Zielona Góra
Łódź
Opole
Rzeszów
Białystok
Gdańsk
Katowice
Kielce
Olsztyn
Poznań
Szczecin

oraz w każdej innej nawet najmniejszej miejscowości

Hostessy na targi

Wsparcie hostessy na targi realizowane jest w zakresie działań takich jak:

 • Zapraszanie do odwiedzin stoiska
 • obsługa stoiska wystawienniczego, w tym przygotowywanie kawy, rozmowy z zainteresowanymi Klientami wraz z serwisem przekąsek i dbałością o czystość stoiska
 • Rozdawanie materiałów targowych, wizytówek oraz gadżetów reklamowych potencjalnym Klientom

Hostessy na konferencje, kongresy i bankiety

Zakres obsługi hostess na konferencje i kongresy realizowany jest poprzez:

 • Witanie przybyłych gości, weryfikowanie listy obecności wraz z rozdawaniem indywidualnych identyfikatorów
 • Wskazywanie miejsca odbywania się wydarzenia wraz z udzielaniem informacji uczestnikom

Top hostessy, modelki, fotomodelki

Osoby o nienagannej aparycji ze wzrostem min. 170 cm:

 • żywe manekiny,
 • modelki na sesję zdjęciową,
 • modelki na warsztaty makijażu,
 • modelki na pokazy mody
agencja hostess w polsce
agencja hostess warszawa
agencja hostessy

Hostessy na eventy i imprezy okolicznościowe

Pomoc hostess przy obsłudze wydarzenia realizowane jest w następujący sposób:

 • Powitanie gości wraz z zaproszeniem do aktywnego uczestnictwa w wydarzeniu
 • Wręczanie materiałów informacyjnych
 • Prowadzenie konkursów
 • Koordynowanie wydarzenia oraz kontrolowanie porządku

Hostessy tłumaczki

Oferujemy doświadczone hostessy:

 

 • Ze znajomością języków obcych na poziomach podstawowych oraz zaawansowanych
 • Hostessy pełniące funkcje tłumaczek posługują się językiem angielskim, niemieckim, rosyjskim, włoskim, jak również francuskim.

Hostessy wizerunkowe

Promotorki i promotorzy produktów

 • Profesjonalne promowanie produktów danej firmy podczas akcji promocyjnych o zasięgu ogólnopolskim
 • Wsparcie sprzedaży w centrach handlowych i sklepach branżowych
 • Nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi Klientami poprzez prezentowanie zalet i korzyści produktowych
agencja hostess
hostessy profesjonalne agencje
hostessy agencja polska

Profesjonalna Agencja Hostess

Naszą agencję hostess wyróżnia indywidualne podejście do każdego klienta, wydarzenia i uroczystości. Dbamy o to, aby event przebiegał gładko, zgodnie z planem i w pełni profesjonalnie. Hostessy pracujące w naszej agencji mają przyjemną, aparycję i doskonale znają się na swojej pracy. Regularnie przeprowadzamy castingi, aby znaleźć najlepsze i najbardziej wykwalifikowane osoby do pracy w naszej agencji hostess. Specjalizujemy się w obsłudze wszelkich targów, konferencji, kongresów, akcji promocyjnych i rozmaitych innych eventów marketingowych. Ponadto w swojej bazie hostess i hostów posiadamy hostessy na gale o rozmaitym charakterze.

Hostessy z naszej firmy nie odznaczają się tylko piękną urodą i elegancką postawą – są także profesjonalne, komunikatywne i efektywne, a także szybko się uczą, by zawsze móc udzielić przechodniom podstawowych informacji o danym stoisku lub konkretnym produkcie. Chętnie pomagają w promocji przeróżnych produktów i każdego potencjalnego klienta darzą pięknym, szczerym uśmiechem. Są to kobiety o różnych typach urody, które odznaczają się zapałem do pracy i umiejętnością dostosowania się do przeróżnych wymagających sytuacji. Z pewnością pomogą usprawnić działanie twojej firmy w aspekcie promocji i marketingu, budując profesjonalny, elegancki i przyjazny image twojej działalności.

Agencja hostess oferuje również:

Pomoc techniczna przy eventach

Obsługa logistyczna

Jednolite stroje dla pracowników

Organizacja castingów

Montaż materiałów POS

Usługi mechandisingowe

Supervisorzy

Obsługa express

Doświadczona Agencja Hostess

Zawsze z chęcią dostosowujemy naszą ofertę do potrzeb klienta. Profesjonalna agencja hostess odznacza się elastycznością i profesjonalizmem. Bez względu czy szukasz jednej hostessy, czy grupy dziewczyn do poprowadzenia twojego eventu, do promocji lub sprzedaży produktu, nasza agencja hostess zapewni ci wszystko, czego potrzebujesz. Gwarantujemy pozytywne nastawienie, łatwość w nawiązywaniu kontaktów i sprostanie nawet najwyższym wymaganiom! Pracuje u nas także wiele hostess ze znajomością języków obcych, co pozwoli ci dotrzeć do szerszego grona klientów i otworzy twój biznes na zagraniczne znajomości. Jeżeli szukasz kobiet z wysoką kulturą osobistą, wdziękiem i uprzejmością, a przy tym osób doświadczonych, inteligentnych i zaangażowanych, to trafiłeś w dobre miejsce.

Jesteśmy zespołem profesjonalistów. Starannie dobieramy każdą hostessę i każdego hosta. Jako renomowana agencja współpracujemy z profesjonalnymi, rzetelnymi i odpowiedzialnymi osobami oraz firmami. Podczas pracy, najważniejsze w naszej agencji jest, aby każde wydarzenie przebiegło prawidłowo, zgodnie z planem i zakończyło się sukcesem. Z powodzeniem planujemy i organizujemy różnorodne eventy, kampanie reklamowe, pokazy, sesje zdjęciowe, realizacje video oraz wydarzenia o charakterze promocyjno-marketingowym.

Agencja Hostess dla Ciebie!

Agencja 500 – Dopasowujemy swoje usługi do indywidualnych potrzeb klienta. Bez względu na to, ile hostess potrzebujesz, zawsze jesteśmy w stanie spełnić Twoje oczekiwania. Miejsce eventu, czas trwania, czy jego charakter możesz określić podczas wstępnych ustaleń przebiegu danego wydarzenia.

Serdecznie Zapraszamy do współpracy!

Wszystkie hostessy i hości są legalnie zatrudnieni na podstawie podpisanych umów, zawierających informacje o zakresie standardowych obowiązków podczas realizowania powierzonych zleceń.

Nienaganny wygląd, punktualność, nieużywanie telefonów w celach prywatnych podczas danego wydarzenia, czy wykonywanie przydzielonych obowiązków najlepiej jak jest to możliwe to tylko niektóre kwestie, które wpisują się w bezpieczeństwo i zadowolenie naszych Klientów.