TOP Hostessy

top hostessy wydarzenia premium

Jako agencja top hostess w swoich działaniach zawsze stawiamy na profesjonalizm i fachowość. Zależy nam na Twoim zadowoleniu. Dlatego specjalnie na Twoje wydarzenia z segmentu premium przygotowaliśmy usługę VIP hostess i hostów – są to osoby, które na wysokim poziomie reprezentują agencję500 i Twoją firmę.

TOP hostessy na wydarzenia premium

top hostessa premium

Piękne o nienagannej aparycji dziewczęta, które nie boją się wyzwań i potrafią dobrze odnaleźć się w sytuacjach stresowych, zapewnią profesjonalną obsługę w trakcie bankietów, konferencji, kongresów, gal, eventów sportowych, wystaw motoryzacyjnych, sesji zdjęciowych, pokazów mody, targów, degustacji alkoholi i produktów spożywczych. Zawsze dobieramy indywidualnie osoby do zlecenia. Dzięki dużej i stale rozwijającej się bazie hostess i hostów znajdziemy dla Ciebie TOP hostessę, która będzie idealna. W trakcie eventu dziewczęta zajmą się witaniem gości, sprawdzaniem listy obecności, wręczaniem upominków, wskazywaniem drogi. Hostessy również będą wydawać alkohol i częstować przybyłych przekąskami. W trakcie wydarzeń motoryzacyjnych będą prezentować najnowszy model samochodu. Dzięki wcześniejszemu przygotowaniu z przyjemnością opowiedzą o specyfikacji auta i odpowiedzą na różne pytania przybyłych gości.

Top hości na specjalne wydarzenia

W 5000 tysięcznej bazie pracowników agencji500 znajdują się TOP hości. Przystojni panowie o nienagannej aparycji, z czarującym uśmiechem, którzy świetnie sprawdzą się na Twoje wydarzenie! Chłopaki są w 100% zaangażowani w pracę, nie boją się wyzwań, są otwarci i pełni entuzjazmu. Do ich obowiązków należy promowanie Twojej marki poprzez powierzone im obowiązki. VIP hostessy oraz VIP hości są wcześniej odpowiednio przygotowani do danego zlecenia. Dzięki temu masz pewność, że wszystko odbędzie się po Twojej myśli.

top hostessy hości
top host

TOP dziewczyny i Top chłopaki stanowią wizytówkę agencji500. Wyróżniają się dużym doświadczeniem w branży hostess i modelek, są zawsze gotowi do pracy i nigdy się nie poddają. Łatwo radzą sobie w sytuacjach trudnych i stresowych, a wyzwania to dla nich przyjemność.

Hostessy Premium

Hostessy premium wyróżniają się doświadczeniem w zakresie profesjonalizmu oraz szerokiej wiedzy podczas uczestnictwa w rozmaitych wydarzeniach. Zakres pracy hostess premium jest bardzo zróżnicowany, w zależności od charakteru wydarzenia dopasowywany jest do koncepcji przewodniej w celu zapewnienia spersonalizowanej obsługi i budowania relacji z klientami. Hostessy premium to przede wszystkim dziewczyny o bardzo wysokich relacjach interpersonalnych oraz umiejętności wystąpień publicznych. Doskonale odnajdują się w zarządzaniu czasem w celu zapewnienia, że wydarzenie jest przeprowadzane zgodnie z harmonogramem. Odznaczają się żywą postawą i przyjazną osobowością co przekłada się na najwyższą jakość umiejętności w zakresie obsługi klienta. To przede wszystkim hostessy o zdolności bezbłędnej pracy pod presją oraz odpornością nad stresem.

profesjonalna agencja top hostessy
top hostessy

Jesteśmy ogólnopolską agencją hostess i modelek, która nie boi się wyzwań. Zawsze stajemy na wysokości zadania. Zapewniamy Ci stały kontakt. Jesteśmy na każdym etapie realizacji usługi. Rekrutujemy za Ciebie pracowników i rozliczamy się jedną fakturą, dzięki czemu oszczędzamy Twój. Nie czekaj i już teraz skontaktuj się z nami!