Agencja Hostów

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Profesjonalna i doświadczona

Agencja Hostów

Jesteśmy agencją hostów i hostess, która zatrudnia zarówno damskie modelki, jak i męskich modeli. Z doświadczenia wiemy, że to kobiety są bardziej rozchwytywane w tej branży, jednak wiele osób poszukuje męskich hostów, a są oni trudni do znalezienia. Jako agencja hostów, dokładamy wszelkich starań, aby zatrudniać osoby o miłej aparycji, wysokiej kulturze osobistej, ale też ludzi doświadczonych i pełnych pasji.

Nie możemy sobie pozwolić na to, aby wizerunek naszej firmy został pogorszony przez nieprofesjonalnych reprezentantów i wiemy, że to samo dotyczy się naszych klientów. Dlatego możesz zaufać nam, że jako agencja hostów, wybierzemy odpowiednie osoby do pracy przy twoim evencie, uwzględniając jego unikalny charakter i atmosferę.

agencja hostów w polsce
profesjonalni hości agencja
agencja hostów

Hostessy na targi

Zapewniamy kompleksowy zakres działań hostess na targach:

 • Zachęcanie uczestników do odwiedzin stoiska
 • Rozdawanie materiałów reklamowych, wizytówek wystawców zainteresowanym Klientom
 • Obsługiwanie stoiska targowego, a w tym przygotowywanie przekąsek, parzenie kawy, jak również pilnowanie czystości prezentowanego stoiska firmy.

Hostessy na konferencje kongresy i bankiety

Hostessy na konferencje i kongresy zajmują się następującymi kwestami:

 

 • Gościnne przyjęcie uczestników
 • Kontrolowanie listy obecności, dodatkowo wydawanie identyfikatorów konferencyjnych
 • Informowanie o szczegółach lokalizacji miejsca konferencji czy kongresu
 • Służenie pomocom w kwestii udzielenia informacji o odbywającym się wydarzeniu

Hostessy na eventy i imprezy okolicznościowe

Gwarantujemy szeroki zakres obowiązków:

 • Przyjmowanie i zapraszanie uczestników
 • Rozdawanie materiałów ze szczegółowymi informacjami o wydarzeniu
 • Nadzorowanie wraz z przeprowadzaniem konkursów z nagrodami
 • Utrzymywanie porządku podczas trwania danego wydarzenia

 

Hostessy tłumaczki

Zapewniamy doświadczoną i profesjonalną obsługę:

 

 • Hostessy ze wszystkimi poziomami biegłości języka angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, francuskiego oraz włoskiego.
 • Hostessy tłumaczki na targi zagraniczne i krajowe o zasięgu międzynarodowym

Hostessy wizerunkowe – promotorki i promotorzy produktów

Wyróżnianie produktów na tle konkurencyjnym podczas przeprowadzania ogólnopolskich wydarzeń promocyjnych i sprzedażowych

Przedstawianie korzyści i mocnych stron produktu

Podtrzymywanie wsparcia sprzedaży w centrach handlowych

Agencja Hostów

wynajem na rozmaite wydarzenia

Szukając nowych osób do naszej agencji, prowadzimy staranną selekcję i zatrudniamy najprzystojniejszych mężczyzn i piękne kobiety. Jednak wygląd to nie wszystko. Osoby, które u nas pracują, muszą mieć doświadczenie w pracy jako host lub hostessa, charakteryzować się dbałością o szczegóły, samodzielnością, łatwością w nawiązywaniu kontaktów, zaradnością i odpowiedzialnością. Nasza agencja hostów zatrudnia osoby, które potrafią poradzić sobie w każdej sytuacji i sprostać wszelkim zadaniom i wyzwaniom, nie popadając w panikę i skutecznie radząc sobie ze stresem. Taka pewna siebie i zaradna postawa budzi w klientach zaufanie i pozytywne nastawienie, dlatego warto nawiązać z nami współpracę i cieszyć się sukcesami na kolejnych targach lub konferencji.

Kierujemy się przekonaniem, że każde wydarzenie, w które się zaangażujemy, powinno przebiec zgodnie z planem, sprawnie i bez zbędnych powikłań lub utrudnień. My jako agencja hostów i wszyscy nasi pracownicy wyznajemy podobne wartości działania, przez co możemy zapewnić sprawną i miłą obsługę. Staramy się, aby każde małe i duże wydarzenie, które obsługujemy, zakończyło się sukcesem dla naszych klientów. Specjalizujemy się w obsłudze konferencji, targów, szkoleń, spotkań firmowych, promocji biznesów, kongresów i wszelkich akcji promocyjno-marketingowych. Żadna branża sprzedaży i usług nie jest nam obca.

Wszystkie hostessy i hości są legalnie zatrudnieni na podstawie podpisanych umów, zawierających informacje o zakresie standardowych obowiązków podczas realizowania powierzonych zleceń.

Nienaganny wygląd, punktualność, nieużywanie telefonów w celach prywatnych podczas danego wydarzenia, czy wykonywanie przydzielonych obowiązków najlepiej jak jest to możliwe to tylko niektóre kwestie, które wpisują się w bezpieczeństwo i zadowolenie naszych Klientów.

translate