Hostessy na targi

Świadczymy usługi na targach z zakresu:

 • Zapraszanie do stoiska wystawowego
 • Obsługujemy stoisko wraz z prowadzeniem rozmów z Klientami, serwowaniem przekąsek, przygotowywanie napojów ciepłych
 • Rozpowszechnianie ulotek i gadżetów reklamowych

Hostessy na konferencje, kongresy i bankiety

Hostessy na konferencje i kongresy pełnią obowiązki z zakresu:

 • Powitanie wszystkich przybyłych uczestników
 • Sprawdzenie listy obecności wraz z wydaniem identyfikatorów kongresowych
 • Wskazywanie kierunku drogi do odbywającego się wydarzenia

Top hostessy, modelki, fotomodelki

Osoby o nienagannej aparycji ze wzrostem min. 170 cm:

 • żywe manekiny,
 • modelki na sesję zdjęciową,
 • modelki na warsztaty makijażu,
 • modelki na pokazy mody
agencja fotomodelek w polsce
agencja fotomodelek w warszawie
najlepsza agencja dla fotomodelek

Hostessy na eventy i imprezy okolicznościowe

Obszar obowiązków hostess na wydarzeniach:

 • Witanie gości i uczestników wraz z ich zaproszeniem do czynnego uczestnictwa
 • Rozdawanie broszur informacyjnych
 • Organizowanie konkursów
 • Koordynowanie zadań podczas wydarzenia
 • Nadzór nad utrzymywaniem porządku

Hostessy tłumaczki

Oferta hostess z doświadczeniem na targach międzynarodowych:

 • Hostessy na targi zagraniczne ze znajomością języków obcych na każdym poziomie, w tym języku angielskim, niemieckim, francuskim, rosyjskim, włoskim.

Hostessy wizerunkowe

Promotorki i promotorzy produktów

 • Obsługiwanie ogólnopolskich wydarzeń promocyjnych
 • Promowanie produktów i usług w sieciach handlowych
 • Zawieranie kontaktów z Klientami wraz z raportowaniem wykonanych działań
ogólnopolska agencja dla fotomodelek
fotomodelka agencja
fotomodelki na wydarzenia

Profesjonalna Agencja Fotomodelek

Jako agencja fotomodelek z wieloletnim doświadczeniem w branży, gwarantujemy naszym klientom profesjonalne i indywidualne podejście do organizacji każdego typu eventów i wydarzeń. Zatrudniamy tylko najpiękniejsze i najbardziej wykwalifikowane hostessy i modelki, aby zapewnić wysoką jakość pełnionych usług i nienaganną prezentację. W naszej agencji pracują zarówno kobiety, jak i mężczyźni o różnych typach urody. Z pewnością więc wybierzesz spośród nich odpowiednie osoby do prezentowania twojej firmy. Zdajemy sobie sprawę z tego, że to szczery uśmiech i przyjazne nastawienie najlepiej sprzedaje każdy produkt i buduje zaufanie klientów do firm i oferowanych przez nie usług.

 

Agencja fotomodelek oferuje również:

Pomoc techniczna przy eventach

Obsługa logistyczna

Jednolite stroje dla pracowników

Organizacja castingów

Montaż materiałów POS

Usługi mechandisingowe

Supervisorzy

Obsługa express

Fotomodelki do wynajęcia

Wszystkie modelki z naszej agencji fotomodelek mają doświadczenie w tym co robią i odznaczają się dużą pasją i wysoką motywacją do działania. Nasze hostessy na sesję zdjęciową są bardzo komunikatywne i przyjazne, szybko uczą się nowych umiejętności, bez problemu zapamiętują nowe informacje i potrafią dostosować się do każdej wymagającej sytuacji. Świetnie także działają pod presją, nie tracąc zdrowego rozsądku i przyjaznego nastawienia. Współpracujemy tylko z odpowiedzialnymi, sprawdzonymi, rzetelnymi i obowiązkowymi osobami, które dbają o swoją nienaganną prezentację.

Jeżeli zastanawiasz się, jaki jest najlepszy sposób na promocję twojej firmy, skontaktuj się z nami. Z chęcią zaproponujemy, jak zorganizować stoisko na targach, konferencji lub kongresie, które wyróżni twoją działalność spośród licznej konkurencji. Agencja fotomodelek to znacznie więcej niż ładne twarze – znamy się na budowaniu image’u i skutecznej promocji firm oraz sprzedaży produktów.

Wynajem modelek

Oferujemy wynajem modelek na imprezy, wydarzenia, eventy firmowe oraz szeroki zakres usług. Obsługujemy przeróżne branże, począwszy na gastronomicznej, poprzez motoryzacyjną, po turystyczne lub budowlane. Jesteśmy agencją fotomodelek, która zatrudnia szeroko uzdolnione modelki i hostessy, które już po krótkim wprowadzeniu potrafią wypowiedzieć się na poziomie podstawowym na dowolny temat. Dołącz do szerokiego grona klientów, którzy nam zaufali i postawili na wynajem modelek, dzięki temu odnieśli liczne sukcesy na wielu eventach promocyjnych.

Jak zostać fotomodelką?

Praca hostessy to nie to samo, co praca fotomodelki

 

Większość profesjonalnych agencji poza usługą wynajmu hostess w swojej ofercie posiada również możliwość wynajmu fotomodelki. Jest to niezwykle wygodne rozwiązanie dla Klientów – bez względu na to, jaki rodzaj imprezy organizują mogą przy pomocy jednej firmy zapewnić całą obsługę – mogą wynająć hostessę na targi bądź też modelkę na pokazy mody. Oczywiście, obydwa zawody znacznie się od siebie różnią. Nie da się porównać pracy hostessy do pracy fotomodelki – każdy z tych obowiązków wymaga posiadania innych kwalifikacji i umiejętności, pozwalających agencji fotomodelek świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

 

Jaka jest rola fotomodelki?

 

Fotomodelki wynajmowane przez agencje to osoby, do których obowiązków nie należy tylko współpraca z projektantami mody. Ich głównym zadaniem jest prezentowanie odzieży i obuwia głównie na billboardach, plakatach czy też katalogach. Nasza agencja fotomodelek Rzeszowa dużą uwagę zwraca, więc na wygląd kandydatek. Wielu twierdzi, że fotomodelki to osoby, które powinny być szczupłe, wysokie, zadbane oraz posiadające nieprzeciętną urodę i zadbaną cerę. Czy rzeczywiście tak jest?

 

Jakie jeszcze warunki stawiają agencje fotomodelek?

 

Jak już wspomniano, fotomodelki powinny być szczupłe i wysokie, ale nie jest to aż tak istotne, jak w przypadku modelek biorących udział w pokazach na wybiegach. W gruncie rzeczy agencje fotomodelek powinny posiadać kandydatki o różnym profilu, w związku z czym łatwiej im dopasować odpowiednią osobę do potrzeb Klienta. Koniecznym wymaganiem stawianym przez agencje fotomodelek jest fotogeniczność oraz swoboda przed obiektywem. Fotografowie zgodnie twierdzą, że obiektyw całkiem inaczej przedstawia perspektywę. Niejednokrotnie spotkali się z faktem, że piękne dziewczyny wychodzą niekorzystnie na zdjęciach i odwrotnie. Jeśli chcesz, więc zostać fotomodelką nie musisz kierować się opinią innych osób na temat Twojego piękna. Pamiętaj, że pojęcie piękna na przestrzeni lat zmieniło się. W dzisiejszych czasach zarówno projektanci jak i agencje fotomodelek poszukują twarzy, które pozostaną w pamięci Klientów na długo. Być może to, co uważasz w sobie, jako ogromną wadę sprawi, że będzie „tym czymś”, czego poszukiwano. Masz piegi, odstające uszy a może za duży nos? Obawiasz się, że tych kilka nadprogramowych kilogramów skreśla Cię z listy najlepszych kandydatek? Nie obawiaj się. Ważne, byś jako fotomodelka znała swoje mocne i słabe strony, wiedziała jak poruszać się przed obiektywem, jak właściwie ustawić do zdjęcia i co najważniejsze – być umiała swoje wady zamienić w zalety! Wszystko to jest możliwe dzięki pewności siebie, – jeśli ją masz, droga stoi przed Tobą otworem.

 

Agencja Fotomodelek Rzeszów

Agencje fotomodelek zwracają uwagę na ciało

 

Pomimo iż praca fotomodelki nie wymaga udziału w pokazach na wybiegach, to ich ciała muszą być również zadbane. Oczywiście, nie mówimy o tym, że ciała mają być nieskazitelne – drobne niedoskonałości zdarzają się każdemu, i bez problemu można je zamaskować. Niestety, już na początku skreśla się osoby posiadające znaczne blizny i widoczne znamiona – perfekcja w tym zawodzie odgrywa główną rolę. Kandydatki na fotomodelki powinny jednak zadbać o cerę – powinna być ona promienna i bez wyprysków. Konieczne będzie również zadbanie o włosy – największym zainteresowaniem cieszą się osoby posiadające naturalny odcień włosów. Każda fotomodelka powinna móc pochwalić się pięknym uśmiechem – konieczne jest, więc zadbanie o białe i równe zęby. Wspomniane elementy wyglądu nie wymagają dużego nakładu – wystarczy odwiedzić kosmetyczkę, która pomoże kandydatkom odzyskać świeży wygląd.

Jak jeszcze pokierować swoją karierą fotomodelki?

 

Dzisiejszy świat Internetu nie omija również modelingu. Z Internetu możemy dowiedzieć się dużo o człowieku – warto, więc wykorzystać go do zaistnienia w branży. Internetowo można rozesłać port folia do różnych agencji fotomodelek czy to w małych miastach czy dużych jak Rzeszów. Można również zarejestrować się na portalach poświęconych modelingowi. Wiele osób uważa, że nieocenionym narzędziem jest również niezwykle popularny w ostatnich czasach Instagram. Posiadając profesjonalne zdjęcia, fotomodelka może pokazać siebie, zyskując tym samym pierwszych fanów. Co jednak mają fani wspólnego z karierą? Okazuje się, bowiem, że wiele agencji fotomodelek wybierając odpowiednie osoby do kampanii, zwraca uwagę na liczbę jej followersów. Powód jest jeden, – jeśli kandydatka jest popularna w sieci, zapewni marce dodatkową reklamę.

Wszystkie hostessy i hości są legalnie zatrudnieni na podstawie podpisanych umów, zawierających informacje o zakresie standardowych obowiązków podczas realizowania powierzonych zleceń.

Nienaganny wygląd, punktualność, nieużywanie telefonów w celach prywatnych podczas danego wydarzenia, czy wykonywanie przydzielonych obowiązków najlepiej jak jest to możliwe to tylko niektóre kwestie, które wpisują się w bezpieczeństwo i zadowolenie naszych Klientów.