Agencja Hostess Kraków

Praca hostessy to fascynujące zajęcie. Jesteśmy grupą profesjonalistów, która starannie dobiera hostów i hostessy na targi. Jako agencja hostess współpracujemy z profesjonalnymi, rzetelnymi i odpowiedzialnymi osobami oraz firmami. Podczas pracy, najważniejsze w naszej agencji jest, aby każde wydarzenie przebiegło prawidłowo, zgodnie z planem i zakończyło się sukcesem. Z powodzeniem planujemy i organizujemy różnorodne eventy, spotkania, kongresy, kampanie reklamowe, pokazy, sesje zdjęciowe, realizacje video oraz wydarzenia o charakterze promocyjno-marketingowym. Nasze hostessy pracują zarówno w Krakowie jak i na terenie całej Małopolski. Obsługujemy lokalizacje na terenie całego kraju a także po za granicami Polski.

Dlaczego Jesteśmy Najlepszą Agencją Hostess?

Przede wszystkim myślimy inaczej. Mamy szerokie spektrum działania oraz bogatą bazę profesjonalnych i doświadczonych hostess nie tylko w Krakowie ale także w całej Polsce. Nie boimy się żadnego projektu i eventu, w pełni dostosowujemy się do klienta oraz jesteśmy w stanie poprowadzić imprezę do sukcesu. Poza urokiem osobistym, urodą i wdziękiem, nasze hostessy prezentują wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych, co zwiększa efektywność i skuteczność powierzonych im zadań. Pomagamy w promocji produktów, udzielamy podstawowych informacji o danym stanowisku oraz dbamy o klientów, witając ich z uśmiechem i odpowiadając na nurtujące ich pytania. Hostessy z Agencja500 to przede wszystkim młode, ambitne, urocze i pełne zapału do pracy dziewczyny, których obecność nie tylko umili całe wydarzenie, lecz również podniesie jego rangę.

Wynajem hostessy w Krakowie lub hosta z profesjonalnej agencji hostess to przede wszystkim udana i pewna inwestycja, która wpływa wyłącznie pozytywnie na przebieg imprezy. Nasz oddział znajduje się w Krakowie, ale uczestniczymy w wydarzeniach na terenie całej Polski. Zapraszamy klientów z całej Małopolski, nasze hostessy obsługują targi, imprezy, spotkania i eventy w takich miastach jak: Zakopane, Nowy Sącz, Nowy Targ, Tarnów, Krynica Zdrój, Brzesko, Bochnia, Wadowice, Gorlice, Limanowa, Sucha Beskidzka. Chcesz wiedzieć więcej? Zapoznaj się z naszym działem OFERTA oraz FAQ.

Agencja Hostess i Hostów w Krakowie
Hostessy Kraków
Hale Targowo – Kongresowe Kraków

 

Centrum Wystawienniczo – Kongresowe Expo Kraków

Międzynarodowe Centrum Kultury MCK

Tauron Arena Kraków

Wydarzenia Targowe w Krakowie

 

EUROTRADE – Targi Szkolne

KRAKDENT – Międzynarodowe targi stomatologiczne

HORECA – Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii

ANTYCOVID EXPO – Targi Rozwiązań Zwiększających Bezpieczeństwo Sanitarno-Epidemiologiczne

JUBINALE – Targi Jubilerskie

 

Oferta Agencji Hostess w Krakowie

Hostessy w Krakowie

Hostessy na Eventy, Kongresy, Targi, Promocje
Hostessy Tancerki (Fordanserki)
Hostessy Pracujące z dziećmi (Animatorki)
Hostessy Promujące produkty w sklepach (Promotorki)
Hostessy Prowadzące degustacje produktów (Sampling)
Hostessy Wizerunkowe (TOP)

Fotomodelki, Modelki
Statystki Tancerki (Fordanserki)
Dziewczyny do teledysków
Dziewczyny do pokazów fryzjerskich
Dermokonsultantki
Ankieterzy Kolporterzy ulotek

Agencja Hostess i Hostów Kraków

Najlepsza Agencja Hostess w Krakowie dla Twojej Firmy!

 

Agencja 500 – Jesteśmy twoją wymarzoną agencją hostess. Jesteśmy wprost dla Ciebie. Idealnie dopasowujemy swoje usługi do indywidualnych potrzeb. Bez względu na to, ile hostess potrzebujesz, zawsze jesteśmy w stanie spełnić Twoje oczekiwania. Miejsce, czas trwania lub charakter wydarzenia możesz ustalić podczas kontaktu telefonicznego.

 

 

Serdecznie Zapraszamy!