web analytics
  

FAQ – Najczęściej Zadawane Pytania

1. Czy będę mógł wybrać dziewczyny z portfolio?

Tak. Po akceptacji przesłanych warunków cenowych na życzenie przygotowujemy portfolio dostępnych hostess na Państwa wydarzenie.

2. Jaka jest wycena za pracę hostessy?

Cena za pracę hostessy jest bardzo zróżnicowana i zależy od takich składowych jak:
– rodzaj wydarzenia (targi, eventy, promocja w sklepach, kongresy, konferencje festiwale, etc.)
– ilość godzin pracy hostessy (czy jest to zlecenie 2-godzinne czy 8-godzinne),
– ilości potrzebnych hostess (czy jest potrzebna 1 hostessa czy 100 hostess w całej Polsce w różnych punktach),
– wymagań dotyczących hostess (np. znajomość języka obcego, znajomość danej branży przez hostessę, preferencje dotyczące wyglądu np. wymagany wzrost, umiejętności sprzedażowe przez hostessę itp.)
– miejsce wydarzenia (Polska, UE, Świat).

3. Czy wystawiają Państwo FV VAT? Jeśli tak to na jakim VAT?

Tak, jesteśmy legalnie działającą firmą. Wystawiamy FV VAT 23%. Nasi pracownicy są zatrudniani na podstawie umów.

4. Kiedy powinien zwrócić się do Państwa jeśli chce zatrudnić hostessy hostów na event?

Im wcześniej tym lepiej. Jako agencja mamy wtedy możliwość najszerszego wyboru osób, które spełniają Państwa oczekiwania. Im bliżej eventu tym spada coraz bardziej dostępność hostess. Co nie zmienia faktu, że nieraz organizujemy również doświadczone hostessy na dzień przed eventem. Optymalny czas to miesiąc przed rozpoczęciem eventu.

5. Czy posiadają Państwo w bazie hostessy posługujące się językiem obcym?

Tak posiadamy w bazie hostessy, które posługują się biegle językiem obcym np. angielskim, niemieckim, francuskim itp. . Są u nas dostępne również osoby, które znają kilka języków jednocześnie.

6. Potrzebuję na szybko hostess. Czy jest taka możliwość?

Zdarzają się sytuacje, że organizujemy hostessy nawet w trakcie trwającego eventu. Oferujemy obsługę express za dodatkową opłatą.

7. W jakich miastach świadczycie swoje usługi?

Wynajem hostess świadczymy na terenie całej Polski – we wszystkich województwach, również w małych miejscowościach.

8. Reprezentuję branże X. Czy mają Państwo hostessy z takim wykształceniem/doświadczeniem?

Tak, nasze hostessy w bazie są przypisane do danych branż i na życzenie oferujemy dobór dziewczyn/chłopaków ze znajomością lub doświadczeniem w danej branży.

9. Czy posiadają Państwo koordynatorów/superivisorów?

Tak, w naszej bazie posiadamy osoby, które kontrolują pracujące hostessy w całej Polsce. Kontrola jakości pracy hostess jest wybiórcza, może być ona również każdorazowa na życzenie. Nasi supervisorzy raportują działania hostess tj. sprzedaż produktów czy wykonują dokumentacją zdjęciowo z przebiegu akcji.

10. Czy mają Państwo w ofercie jednolite stroje dla hostess?

Tak, posiadamy stroje dla hostess jak dodatkową usługę. Również przygotowujemy stroje wedle Państwa wytycznych, np. szarfy z logiem, koszulki, sukienki itp

11. Szukam hostessy na targi motoryzacyjne (Motor Show). Czy posiadają Państwo w bazie TOP hostessy?

Jak najbardziej obsługujemy wszelkiego rodzaju eventy motoryzacyjne. Dla każdego Klienta przygotowujemy indywidualne portfolio według konkretnych wytycznych. Nasze hostessy Premium sprawdzą się idealnie podczas tego typu wydarzeń.

12. Targi Ślubne – szukam modelek, ale również takich o większych rozmiarach L/XL. Czy posiadają Państwo w bazie modelki XXL?

W swojej bazie posiadamy modelki od rozmiarów XS do XXL. Rozumiemy to, że podczas prezentacji sukni ślubnych sprawdzają się modelki o pełnych kształtach. Przed pokazem modelki przychodzą na dopasowanie fasonu do ich figury tak, żeby podczas targów ślubnych uniknąć niepotrzebnego stresu. Każda modelka w dzień targowy ma podpisaną sukienkę swoim nazwiskiem dzięki czemu nie ma niepotrzebnego zamieszania. Organizujemy również castingi z udziałem dziewczyn tak by salon mógł wybrać dokładnie te dziewczyny, które najpiękniej prezentują modele sukienek.

13. Potrzebuje hostessy na konferencje w miastach: Rzeszów, Kraków, Łódź, Poznań, Bydgoszcz, Warszawa, Toruń. Czy posiadają Państwo dziewczyny?

Jesteśmy ogólnopolską agencją hostess, zatem obsłużymy event w każdym mieście jak i najmniejszej miejscowości. Na życzenie może być to jedna hostessa (stale pracująca) we wszystkich miastach lub jeśli wydarzenie odbywa się w Rzeszowie będzie to hostessa z miasta Rzeszów, a jeżeli w Poznaniu wytypujemy dziewczynę z Poznania. Druga opcja jest oczywiście tańsza z uwagi na brak kosztów dojazdu czy noclegu dla dziewczyny.

14. Potrzebuję fit hostessę – wysportowaną i wysoką na targi EXPO SPORT do promocji odzieży. Czy dobrze trafiłem?

Tak, posiadamy w swojej bazie wysportowane, zaangażowane i uśmiechnięte hostessy, które z pewnością zaprezentują Państwa odzież najlepiej jak to możliwe. Zapraszamy do kontaktu, przygotujemy portfolio tak by mogli Państwo wybrać konkretną kandydatkę.

15. Poszukuję 20 hostess dla moich Klientów na targi Energetab. 10 hostess z językiem niemieckim i 10 hostess z językiem angielskim. Czy są Państwo w stanie zapewnić tyle osób?

Targi Energetab to wydarzenie, które cieszy się dużą popularnością wśród hostess. Co roku bierzemy udział w tych targach promując stoiska naszych Klientów. Posiadamy hostessy z biegłą znajomością języka angielskiego i niemieckiego. Bez problemu obsłużymy stoiska targowe – zadbamy o porządek na stoisku, będziemy wydawać ulotki/katalogi/gadżety, porozmawiamy z Klientami czy udzielimy podstawowych informacji na temat produktu.

16. Szukam hostów do promocji perfum dla kobiet. Czy mają Państwo w bazie również chłopaków?

Tak, zapewniamy na wydarzenia również hostów. Nasza baza to nie tylko piękne Panie, ale również przystojni Panowie. Zapraszamy do oferty  Agencja Hostów

 

translate