Hostessy i modelki na targi

Obsługa wydarzeń targowych

Kompetentne hostessy i modelki na targi

Targi o zasięgu krajowym czy międzynarodowym to okazja do zaprezentowania szerszej publiczności ofert produktowych oraz usług przez firmy i przedsiębiorstwa, którym zależy na pozyskaniu nowych klientów oraz zwiększeniu świadomości marki. Dlatego postaw na wynajem hostess na targi, które dbają o zachęcanie potencjalnych odbiorców do skorzystania z usług, nawiązują nowe kontaktów, wymieniają cenne doświadczenia przy jednoczesnym budowaniu pozytywnego wizerunku danej firmy. W agencji hostess i modelek zatrudnione są doświadczone hostessy w obsłudze stoisk targowych, które uczestniczą w największych targach w Polsce.

hostessy na targi z doświadczeniem

Korzyści z zatrudnienia hostess na targi

KREOWANIE POZYTYWNEGO WIZERUNKU FIRMY

POZYSKIWANIE KLIENTÓW I NAWIĄZYWANIE KONTAKTÓW

SKUTECZNA PROMOCJA PRODUKTÓW I USŁUG

hostessa na targach do obsługi stoiska
hostessy do pozyskiwania klientów
hostessy na targi do działań promocyjnych

Obowiązki hostessy na targach

Obsługa stoiska targowego

Przeprowadzanie degustacji

Zachęcanie do odwiedzin stoiska

Pomoc organizacyjna

w

Przeprowadzanie rozmów z klientami

Rozdawanie materiałów reklamowych

Obsługa konkursów

Informowanie o towarach i usługach

Hostessy na targi

R

FIWE - Międzynarodowe Targi Fitness Trade Show

Warszawa – Województwo Mazowieckie

Ponadczasowe wydarzenie branży fitness gromadzi czołowych przedstawicieli firm polskich i zagranicznych oraz niezliczone rzesze odwiedzających osób ze świata fitness. Hostessy Expo to obowiązkowa pomoc podczas prezentacji ofert produktowych na stoiskach wystawienniczych firm sportowych.

R

GARDENIA - Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu

Poznań – Województwo Wielkopolskie

Targi gromadzą wystawców, producentów oraz dostawców prezentujących towary i usługi z branży ogrodniczej i projektowej. Hostessy na targi ogrodnictwa i architektury uczestniczą czynnie w czołowym wydarzeniu, odpowiadając za reprezentowanie oraz kompleksową obsługę bogatych stoisk ogrodniczych.

R

HOME DECOR – Międzynarodowe Biznesowe Targi Wnętrz

Poznań – Województwo Wielkopolskie

Targi to okazja do zaprezentowania propozycji rynkowych artykułów dekoracyjnych i wnętrzarskich – wyposażenia, aranżacji wnętrz przez wysokiej klasy producentów oraz czołowych handlowców. Hostessy Home Decor odpowiadają za profesjonalne przedstawianie aktualnych trendów oraz inspiracji dekoracyjnych.

R

PLASTPOL - Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy

Kielce – Województwo Świętokrzyski

Przedsięwzięcie integruje międzynarodowych przedstawicieli i ekspertów sektora przetwórstwa tworzyw. Wydarzeniu towarzyszą doświadczone hostessy Plastpol odpowiedzialne za prezentowanie możliwości produkcyjnych przedsiębiorstw, przekazywanie materiałów promocyjnych oraz nawiązywanie kontaktów z klientami.

R

WOD - KAN – Targi Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji

Bydgoszcz – Województwo Kujawsko-Pomorskie

Wydarzenie zrzesza przedstawicieli oraz dostawców innowacyjnych rozwiązań technicznych oraz urządzeń technologicznych z branży wodociągowo-kanalizacyjnej. W wydarzeniu branżowym uczestniczą profesjonalne Hostessy Wod-Kan odpowiedzialnie za prezentowanie oraz zapraszanie do poszczególnych stoisk przedsiębiorstw.

R

PCI DAYS - Targi Dostawców Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego

Warszawa – Województwo Mazowieckie

Innowacyjne targi branżowe skierowane dla przedstawicieli firm sektora przemysłu kosmetycznego oraz farmaceutycznego. Za kompleksową promocję wydarzenia odpowiedzialne są hostessy na targi zdrowia i urody, które rozpowszechniają, przekazują najważniejsze informacje, a także promują produkty, oferty dostawców leków, jak również kosmetyków.

R

EXPO HUNTING – Międzynarodowe Targi Łowieckie

Sosnowiec – Województwo Śląskie

Wydarzeniu towarzyszą równolegle targi Strzelectwa, Militariów oraz Survivalu ExpoSchooting. Doświadczone i przeszkolone hostessy expo hunting obsługują poszczególne stoiska wystawiennicze. Ponadto hostessy na stoiskach targowych zachęcają do zapoznania się ze różnorodnymi ofertami przez zagorzałych pasjonatów łowiectwa.

R

MSPO – Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego

Kielce – Województwo Świętokrzyckie

Targi zrzeszają specjalistów, wystawców polskich jak i zagranicznych sektora przemysłu zbrojeniowego, lotniczego, rakietowego. Niewątpliwą pomocą przy obsłudze stoisk targowych są hostessy MSPO, które wykazują się wysokim poziomem doświadczenia, znajomością języków obcych. To okoliczność do wymiany doświadczeń oraz wiedzy na tematy obronności krajów.

R

SAWO – Targi Środków Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa

Poznań – Województwo Wielkopolskie

Targi Sawo to połączenie eksperckiej wiedzy i doświadczenia z prezentacją nowoczesnych rozwiązań z branży bezpieczeństwa i higieny pracy (BHP). Pomoc przy obsłudze stoiska wystawienniczego przez Hostessy SAWO to połączenie zaangażowania, a zarazem komunikatywności przejawiającej się w nawiązywaniu bezpośrednich kontaktów z Klientami.

R

ECOMOBILITY - Salon Elektromobilności

Sosnowiec – Województwo Śląskie

Wydarzenie skierowane dla zarządów JST na wszystkich szczeblach oraz przedsiębiorstw miejskich, którym zależy na najnowszych rozwiązaniach elektromobilnych, pojazdów elektrycznych i paliw alternatywnych. Hostessy Ecomobility zapraszają do odwiedzin oraz zapoznania się ze szczegółowymi ofertami rozmaitych stoisk targowych.

R

WOW FASHION SELECT - Targi Świata Mody

Warszawa – Województwo Mazowieckie

Targi modowe to okoliczność integrująca polskich projektantów mody i przedstawicieli marek prestiżowych i premium. Targi to szereg pokazów mody prezentujących najnowsze kolekcje polskich marek z możliwością ich zakupu. Hostessy na targi mody cechuje nieskazitelna aparycja i doświadczenie w tego typu wydarzeniach.

R

KRAKDENT - Międzynarodowe Targi Stomatologiczne

Kraków – Województwo Małopolskie

Targi branży dentystycznej oraz medycznej gromadzące światowych ekspertów, ale również producentów i dostawców narzędzi i akcesoriów stomatologicznych. Profesjonalne hostessy na targi KrakDent – targach medycznych w Krakowie to gwarancja obsługi stoiska wystawienniczego oraz powodzenie działań promocyjnych.

Wynajem hostessy i modelki na targi

Profesjonalna obsługa stoiska targowego
hostessy do obsługi targów
hostessy na targach do promocji firmy
hostessa targi do prowadzenia rozmów
R

MARKET TOUR - Targi Turystyczne

Sosnowiec – Województwo Śląskie

Wydarzenie skierowane dla branży turystycznej, hotelarskiej oraz rzesze osób zainteresowanych prezentacją atrakcyjnych ofert turystycznych. Hostessy na targi turystyczne to całościowa pomoc przy obsłudze stoisk targowych oraz promocji ofert.

R

OPOLAGRA - Wystawa Rolnicza

Kamień Śląski – Województwo Śląskie

Wydarzenie branży rolniczej prezentujące rozmaite środki produkcji oraz maszyny rolnicze. Hostessy na targi rolnicze pełnią funkcję na stanowiskach obsługowych wraz z zachęcaniem do zapoznania się z ofertami poszczególnych przedstawicieli firm z sektora rolnictwa.

R

EUROTRADE - Targi Szkolne

Kraków, Województwo Małopolskie

Tragi Eurotrage to wydarzenie branży edukacyjnej z prezentacją produktów biurowo-szkolnych. Niezastąpione hostessy na targi edukacyjne nie tylko zachęcają do zapoznania się z ofertą, ale również obsługują poszczególne stoiska firmowe producentów znanych oraz cenionych marek na polskim rynku.

R

ENERGETAB - Bielskie Targi Energetyczne

Bielsko – Biała – Województwo Śląskie

Targi Energetab to firmy z sektora elektrotechnicznego, elektromobilności, energetycznego, odnawialnych źródeł, technologii elektrycznych, elektroniki. Doświadczone hostessy na targi Energetab elektroniki odznaczają się wysokim poziomem komunikacji z odwiedzającymi umiejętnościami lingwistycznymi, pozytywnym kreowaniem wizerunku firmy.

R

TRANSPORTEX - Targi Transportu i Spedycji

Sosnowiec – Województwo Śląskie

Targi transportowe organizowane wraz z Salonem Logistyki i Magazynowania Logistex zrzeszająca producentów i przedstawicieli branży transportowej i spedycyjnej w jednym miejscu. Na wydarzeniu branżowym nie mogłoby zabraknąć hostess na targi transportowe, które należycie prezentują stoiska wybranych firm.

R

BUDMA - Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury

Poznań – Województwo Wielkopolskie

Wydarzenie zrzeszające przedstawicieli, dystrybutorów nowoczesnych rozwiązań branży budowlanej i architektonicznej. Przodującym spotkaniom z inwestorami towarzyszą hostessy na targi budownictwa. Kompetentne hostessy Budma stanowią nieodłączną część przy zapraszaniu do odwiedzin stoisk targowych.

hostessa targi polska
hostessy wydarzenie targowe
R

EXPO SWEET – Targi Cukiernicze i Lodziarskie

Warszawa – Województwo Mazowieckie

Wydarzenie cukiernictwa i lodziarstwa skierowane dla wystawców, czy przedstawicieli restauracji. Targi wypełnione inspiracjami i nowościami na rynku gastronomicznym. Hostessy na targi cukiernicze wyróżniają się wysokim poziomem znajomości języków obcych koniecznym do gromadzenia kontaktów biznesowych.

R

MACH – TOOL – Salon Obrabiarek i Narzędzi

Poznań – Województwo Wielkopolskie

Nowoczesne targi technologii to okoliczność do nawiązania międzynarodowych relacji wraz z profesjonalną prezentacją rozwiązań technologicznych. Hostessy na Mach-Tool targi przemysłowe to niezastąpiona obsługa ekspozycji wystawienniczych rozmaitych przedsiębiorstw sektora przemysłowego.

R

ANIMALS DAYS – Targi Zoologiczne

Nadarzyn – Województwo Mazowieckie

Targi Animals Days umożliwiają zapoznanie się z różnorodnymi ofertami dostawców i przedstawicieli branży zoologicznej. Wydarzeniu towarzyszą profesjonalne hostessy Animal Days odpowiedzialne za działania zmierzające do zwiększenia rozpoznawalności danych producentów i ich produktów dla zwierząt.

R

FLOWER EXPO - Targi Florystyczne

Warszawa – Województwo Mazowieckie

Wystawa „Zieleń to Życie”, czyli inspiracje i aranżacje roślin zarówno ciętych i doniczkowych z całego świata. Wydarzenie gromadzi przedstawicieli wraz z odwiedzającymi zainteresowanymi branżą ogrodową i kwiatową. Hostessy na targi ogrodnicze to kompleksowa i profesjonalna pomoc przy obsłudze stoisk targowych.

R

REMADAYS - Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku

Warszawa – Województwo Mazowieckie

Międzynarodowe targi reklamy i druku to wydarzenie z udziałem hostess, które są odpowiedzialne nie tylko pozyskiwanie kontaktów biznesowych, ale również zajmują się kompleksową promocją stoisk wystawienniczych. Zaangażowane hostessy na targi reklamy i druku prezentują przedsiębiorstwa na wysokim poziomie.

R

Meble Polska - Największe Targi Meblowe

Poznań – Województwo Wielkopolskie

Targi Meble Polska to wydarzenie z niezastąpionymi hostessami w jednolitych strojach, które witają przybyłych gości oraz prowadzą rozmowy również w innych językach — angielski/niemiecki. Hostessy na targi meblowe to inwestycja, przekładająca się na budowanie pozytywnych relacji oraz kontaktów biznesowych.

hostessy i modelki na targi