Personel Eventowy

Codziennie odbywają się różnego rodzaju akcje. Targi, konferencje, sampling, rozdawanie ulotek, degustacje produktów, akcje promocyjno – sprzedażowe, animacje i wiele więcej. Na każde wydarzenie z osobna potrzebny jest przeszkolony i sprawdzony personel na eventy, który potrafi podejść indywidualnie do zlecenia. Właśnie takie osoby w swojej bazie posiada ogólnopolska agencja hostess i modelek – agencja500.

Personel na Eventy

Agencja500 posiada liczną bazę hostess, hostów, supervisorów, promotorów produktów, pracowników technicznych i tymczasowych. Każdy z osobna jest przeznaczony do różnych zadań i obowiązków.

Hostessy i Hości

To osoby o różnorodnej urodzie w każdym wieku i z różnymi umiejętnościami. Do ich zadań należy aktywna promocja produktów i usług, witanie gości i sprawdzanie listy obecności na kongresach, balach, konferencjach etc. Personel eventowy przeprowadza bezpieczne targi i eventy. Przede wszystkim dba o czystość stanowiska i bezpieczeństwo w trakcie przeprowadzanej akcji (dezynfekują ręce, mierzą temperaturę, rozdają maseczki). Są oni wizytówką firmy.

personel eventowy hostess na wydarzenia
personel eventowy doświadczonych hostess

Pracownicy Techniczni i Tymczasowi

Personel na eventy składający się z pracowników technicznych i tymczasowych jest odpowiedzialny za rozkładanie stanowiska pracy, montaż banerów, przenoszenie różnego rodzaju przedmiotów, dbałością o to, aby wszystko działało sprawnie i bezproblemowo. Do ich zadań należy również montaż materiałów POS, reorganizacja szaf sklepowych i usługi merchandisingowe.

Supervisorzy

Na każde województwo posiadamy osobę, która zajmuję się koordynacją akcji, dostarczaniem potrzebnych materiałów na dane zlecenie, raportowaniem przebiegu pracy hostess i hostów, dokumentacją fotograficzną i reagowaniem na niespodziewane sytuacje. Zależy nam na tym, aby wszystko było pod kontrolą i na najwyższym poziomie.

eventowy personel hostes
personel hostess na eventy
z

Promotorzy Produktów

Promotorzy produktów marki to osoby odpowiednio przeszkolone ze specyfikacji produktu, z którym będą współpracować. Znają oni techniki sprzedażowe i wiedzą, jak podejść do klienta, aby zachęcić ich do zakupu danej rzeczy. Na bieżąco odpowiadają oni na wszystkie pytania i są zaangażowani w pracy.

Postaw na sprawdzony personel eventowy i promocyjny.

Już teraz skorzystaj z oferty agencji500

personel eventowy