Agencja Hostess Toruń

Toruń – jest to miasto dobrze znane ze słynnych toruńskich pierników, przepięknej starówki oraz z urodzenia Mikołaja Kopernika. Idealne miejsce na to, aby spędzić tam miły czas z rodziną, przyjaciółmi bądź samemu. Agencja500 działająca na terenie województwa kujawsko – pomorskiego pomoże Ci sprawić, aby każdy turysta lub mieszkaniec zapamiętał Twoją markę i w przyszłości skorzystał z Twoich usług! Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie gotowe rozwiązanie – wynajem hostess oraz hostów na akcje promocyjno – sprzedażowe, kongresy, konferencje i bankiety.

 

Co wyróżnia Agencje Hostess w Toruniu?

 

Nasza agencja posiada bazę 5000 tys. hostess i hostów, z czego 800 osób obsługuję województwo kujawsko – pomorskie. Dziewczęta, które z nami współpracują są zaradne, inteligentne, odpowiedzialne, potrafią poradzić sobie z presją czasu oraz z sytuacjami stresowymi, wyróżnia je otwartość i komunikatywność, nie boją się wyzwań, są odważne. W trakcie wydarzeń, w których biorą udział, żywo zachęcają klientów do skorzystania z usług i produktów Twojej firmy. Na targach i konferencjach w interesujący sposób zapoznają odwiedzających ze specyfikacją marki, zaproszą do śledzenia dotychczasowych sukcesów na mediach społecznościowych, co będzie skutkowało poszerzeniem się bazy klientów i większą sprzedażą.
sprawdzona agencja hostess i hostów toruń
hostessa toruń do wynajęcia
Aby wszystko było dopięte na ostatni guzik, na każde województwo posiadamy osobę, która koordynuje zlecenie. Jest ona odpowiedzialna za hostessy, dokumentację fotograficzną i raportowanie każdego dnia pracy. Supervisor jest nieodłącznym elementem w agencji hostess w Toruniu, dzięki niemu mamy 100% kontrolę nad zleceniem, a akcje zawsze przechodzą pomyślnie.
Hale Targowo-Kongresowe Toruń

 

Centrum Targowe PARK

Hala wystawowa w Toruniu

Hala Sportowo – Widowiskowa Arena Toruń

 

Wydarzenia Targowe w Toruniu

 

Targi – Wszystko dla psa i kota

Targi mieszkaniowe i Targi budownictwa – Od działki po dom

Kujawsko – pomorskie Targi inwestycyjne – INVEST – TOR

Targi turystyczne – Wypoczynek

Toruński festiwal smaków

Jarmark Katarzyński

Jesienny kiermasz ogrodniczy

Toruńskie Targi nieruchomości

Targi motoryzacyjne MOTO – TOR

Świąteczne przysmaki regionów

Kiermasz rękodzieła

Targi gier i rozrywki GRA – TOR

 

 

Oferta Agencji Hostess Toruń

 • Hostessy na Eventy, Kongresy, Targi, Promocje
 • Hostessy Tancerki (Fordanserki)
 • Hostessy Pracujące z dziećmi (Animatorki)
 • Hostessy Promujące produkty w sklepach (Promotorki)
 • Hostessy Prowadzące degustacje produktów (Sampling)
 • Hostessy Wizerunkowe (TOP)
 • Fotomodelki, Modelki
 • Statystki Tancerki (Fordanserki)
 • Dziewczyny do teledysków
 • Dziewczyny do pokazów fryzjerskich
 • Dermokonsultantki
 • Ankieterzy Kolporterzy ulotek
profesjonalne hostessy toruń
agencja hostess toruń

Hostessy Toruń

 

Współpraca z agencją500 przynosi wiele korzyści. Wspieramy sprzedaż Twoich usług i produktów, odciążamy Cię od procesu rekrutacji i rozliczenia się z hostessami. Zapewniamy stały kontakt i obecność na każdym etapie realizacji. Dzięki skorzystaniu z usług wynajmu hostess zaoszczędzisz swój czas, ponieważ to my zajmiemy się promocją Twojej marki! Już teraz skorzystaj z naszych usług – napisz do nas, a my przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

 

 

 

 

 

Serdecznie Zapraszamy!