Hostessa na premierę filmu

Uroczysta premiera to bardzo ważne wydarzenie dla każdej produkcji, które jest skutecznym elementem promocji filmu. Przybywają na nią nie tylko twórcy i obsada, ale też zaproszeni goście, między innymi aktorzy, celebryci, dziennikarze, ludzie biznesu, znane twarze.

Wszystkiemu towarzyszy zazwyczaj duże zainteresowanie mediów, szczególnie jeśli na ekranie wystąpiły popularne gwiazdy. Dzięki temu można liczyć na relacje w internetowych portalach, w prasie czy w telewizji, które między innymi oceniają kreacje przybyłych pań oraz przeprowadzenie całego eventu.

Hostessy Poznań stała współpraca

Wszystko dopięte na ostatni guzik

Duża skala tego przedsięwzięcia sprawia, że konieczne jest fachowe i przemyślane zaplanowanie dosłownie każdego elementu. Jakakolwiek pomyłka będzie od razu wytknięta, co z pewnością nie przysłuży się promocji nowego filmu.

Ważne zadanie przypada zatrudnionym hostessom, które przez cały czas znajdują się na świeczniku i są obserwowane. Trzeba pamiętać, że to, w jaki sposób się zaprezentują, zarówno jeśli chodzi o wygląd, jak i kompetencje, wpłynie na pierwsze wrażenie osób wchodzących na premierę.

Profesjonalna hostessa = profesjonalny event

Hostessa z profesjonalnej agencji hostess to osoba, której można powierzyć realizację wielu zadań, bez obaw, że jakiekolwiek z nich może być źle czy niedokładnie wykonane. Na pierwszy ogień idzie zatem zadbanie o listę gości i odpowiednie ich powitanie oraz sprawienie, by poczuli się jak najlepiej.

Hostessa musi być nie tylko uśmiechnięta i pewna siebie, ale też komunikatywna. To osoba z obsługi wydarzenia, która wyróżnia się w tłumie, także przez cały czas musi być przygotowana na udzielanie odpowiedzi na ewentualne pytania dotyczące premiery, a czasem też i samego filmu. Wcześniejsze konkretne przygotowanie to absolutna podstawa.

Trzeba również pamiętać, że najmniejsze elementy, nawet z pozoru nieistotne, jak na przykład serwowanie poczęstunku, sprawia, że ogólne wrażenie z całej premiery jest bardzo pozytywne, a przecież to jest celem każdej premiery – nie tylko, by w ogóle mówiło się o filmie, ale by mówiło się o nim dobrze.