web analytics
  

Wielkimi krokami zbliżają się największe targi motoryzacyjne w Europie Środkowej, czyli Poznań Motor Show. Odbędą się one w dniach 28-31 marca. To obowiązkowe wydarzenie dla każdego miłośnika czterech kółek, ale też dla rodzin, które chcą spędzić czas w tej wyjątkowej atmosferze. Najlepiej zarezerwować sobie cały dzień, bo atrakcji nie zabraknie. Na odwiedzających czekają prezentacje premierowych samochodów, motocykli, kamperów i przeczep kempingowych oraz samochodów ciężarowych. A zachęcać do ich obejrzenia będą piękne hostessy

Motor Show Poznań

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Warto jednak pamiętać, że hostessa w Poznaniu, jak i na innych tego typu imprezach, ma nie tylko atrakcyjnie wyglądać i ładnie się uśmiechaćOwszem, jej początkową rolą jest przyciągnięcie uwagijednak przede wszystkim ma za zadanie ją utrzymać. Musi zatem być odpowiednio przygotowana, by przekazać rzetelne informacje na temat wybranego modelu samochodu. 

Hostessy – rywalizacja pomiędzy markami

Firmy wystawiające się na Poznań Motor Show – a w ubiegłym roku było ich aż 170 – wiedzą, że zatrudnienie profesjonalnej hostessy jest bardzo istotne, gdyż w dużym stopniu wpłynie ona na budowanie pozytywnego wizerunku marki, a jej fachowa wiedza i kompetencje zwiększą szanse na zainteresowanie się ofertą, co finalnie przełoży się na zyski.

Targi w Poznaniu są gigantyczną imprezą, wystawcy na każdym kroku rywalizują ze sobą o uwagę potencjalnego klienta – a tych nie brakuje. Warto jednak pamiętać, że jeśli chodzi o branżę motoryzacyjną i specyfikę tego wydarzenia, to kluczowe jest nie samo zachęcenie do zapoznania się z danym samochodem, motocyklem czy kamperem i doprowadzenie do jego zakupu, lecz zbudowanie relacji z klientem poprzez bezpośredni kontakt z nim.

Hostessa a identyfikacja produktu

A, jak wiadomo, osoba promująca produkt jest z nim niejako identyfikowana. Dlatego też hostessa w Poznaniu – jako wizytówka firmy – powinna sprawić, że klienci zapamiętają właśnie ją, a dzięki tym pozytywnym skojarzeniom, stojąc przed zakupem nowego pojazdu, swoje kroki skierują właśnie do reprezentowanej przez nią firmy. Inwestycja w profesjonalną hostessę na Poznań Motor Show to inwestycja długofalowa, której dobre skutki widziane będą jeszcze wiele czasu po zakończeniu targów.

Zachęcamy do stałej współpracy – atrakcyjna oferta oraz indywidualne podejście do każdego klienta – zapraszamy serdecznie.

translate