Hostessy na Akcje Świąteczne

Listopad każdego kolejnego roku to czas rozpoczęcia przedświątecznych przygotowań. Wzmożony ruch i szał w galeriach handlowych z całą pewnością cieszy nie jednego handlowa. Wielu twierdzi, że to najlepszy okres w roku – obroty stale rosną a w magazynach nawet pojawiają się braki towaru. Jest to również idealny czas na wzmożenie działań marketingowych, których celem jest zorganizowanie ciekawych, ale też miłych atrakcji dla Klientów. Najlepszym rozwiązaniem jest zorganizowanie eventu świątecznego, który powinien być poprowadzony przez hostessy na akcje świąteczne. Aby poprowadzić go jednak w pełni profesjonalnie, warto skorzystać z pomocy agencji hostess.

Grudzień to czas Świętego Mikołaja i rozdawania prezentów. Aby jednak poradził sobie on z dostarczeniem prezentów na czas, potrzebna jest mu pomoc. Najlepszą pomocą okazują się sympatyczne Hostessy śnieżynki i Hostessy aniołki. Pomocników Świętego Mikołaja najlepiej szukać w agencji hostess. Dla wielu praca w postaci Śnieżynki bądź Aniołka to niezwykle ciekawe doświadczenie. Obowiązkowo, wynajęte hostessy swoja pracę wykonują w stosownych strojach, specjalnie przygotowanych na tę okazję.

hostessy pomoc mikołaja
hostessa na akcje świąteczne
świąteczne hostessy mikołajki

Hostessy na Akcje Świąteczne do Wynajęcia

Wynajmij hostessy na akcje świąteczne i zagwarantuj, że twoje wydarzenie promocyjne zostanie na długo zapamiętane, a twoja firma zostanie zaprezentowana w jak najlepszym świetle.

Agencja hostess posiada wysoce profesjonalny personel na akcje w okresie świątecznym:

 • Hostessy Mikołajki
 • Hostessy Śnieżynki
 • Hostessy Aniołki
 • Hostessy na Gwiazdkę
 • Hostessy do Animacji Zabawek
 • Hostessy do Pakowania Prezentów

 

hostessa święta bożego narodzenia
hostessy na akcje świąteczne
hostessa na akcje świąteczne

Hostessy na Świąteczne Akcje Promocyjne

 • Rozdawanie materiałów informacyjnych i gadżetów promocyjnych 100% 100%
 • Rozdawanie upominków i prezentów 100% 100%
 • Przeprowadzanie akcji i konkursów świątecznych w sklepach stacjonarnych 100% 100%
 • Skuteczna prezentacja produktów i usług 100% 100%
 • Animacja zabawek dla dzieci 100% 100%

Hostessy Aniołki

hostessy na akcje sephora
hostessy sephora na konkursy

Nasza specjalizacja obejmuje kompleksową organizację świątecznych kampanii plenerowych dla wiodących marek kosmetycznych, takich jak Sephora. W ramach tych działań nasze hostessy podróżowały specjalnie przygotowanym autobusem ogórkiem, który został udekorowany motywami świątecznymi, promując markę Sephora poprzez prowadzenie różnorodnych konkursów oraz dystrybucję herbaty wśród zainteresowanych klientów.

Zadaniem hostessy na akcje świąteczne nie tylko rozdawanie prezentów, ale również przyciągnięcie uwagi Klientów do sklepów, w których mogą nabyć prezenty dla najbliższych. Aniołek rozdający cukierki? Nie da się go niezauważalnie ominąć. Różnego rodzaju produkty logiem firmy, mają na celu zachęcić do zakupów. Hostessy aniołki mogą również sprzedawać opłatki wigilijne bądź pomagać w zbiórkach niosących pomoc innym.

Dla wielu święta to nie tylko prezenty, ale i czas konsumpcji. Z roku na rok Polacy na produkty żywnościowe wydają coraz większe kwoty – głównie dzięki temu, że decydują się na zakup produktów z wyższej półki. Chcąc zwiększyć sprzedaż produktów żywnościowych warto zdecydować się hostessy do rozdawania prezentów, której zadaniem będzie rozprowadzanie upominków. Świąteczny strój w połączeniu z pięknym uśmiechem skutecznie zachęci Klientów do wypróbowania nowych smakołyków. Jak widać, Aniołki i Śnieżynki w okresie świątecznym mają pełne ręce pracy.

Wiele osób twierdzi, iż wynajęcie hostessy na akcje świąteczne to obowiązek. Jeśli chcesz zorganizować wyjątkowe a przy tym profesjonalne przyjęcie dla swoich Klientów bądź pracowników, zadbać o odpowiednią akcję promocyjną swoich produktów bądź usług a może Twoja firma zajmuje się sprzedażą produktów dziecięcych, które chciałbyś w wyjątkowy sposób przekazać swoim Klientom powinieneś skorzystać z usług agencji hostess. Działamy na terenie całej Polski – nasze hostessy na akcje plenerowe chętnie wezmą udział w wydarzeniach nawet na drugim końcu kraju. Naszym pracownikom zapewniamy odpowiednie kostiumy, dopasowane do roli, jaką mają pełnić.

hostessa wróżka aniołek
hostessy aniołek