hostessy na targi sadownictwa

Hostessy na targi sadownictwa Ptak Expo Nadarzyn

W dniach 12-13 stycznia 2022 roku odbyła się kolejna XII edycja Targów Sadownictwa i Warzywnictwa w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie, gdzie nasze profesjonalne hostessy na targi uczestniczyły w wydarzeniu zrzeszającym polskich i zagranicznych producentów, dystrybutorów, dostawców oraz odwiedzających. Hostessy na targach sadownictwa obsługiwały i promowały stoisko jednego z wystawców firmy Alco zajmującej się skupem i sprzedażą polskich owoców.

Ponadto w trakcie trwania targów służyły pomocą oraz udzielały wszelkich informacji na temat działalności i usług oferowanych przez reprezentowane przedsiębiorstwo. Hostessy na targi owoców i warzyw nie tylko wykazywały się wysokim profesjonalizmem realizacji powierzonych zadań, ale również z efektywnością przyczyniały się do prezentowania firmy na wysokim poziomie zarówno komunikacyjnym, jak i promocyjnym. Obsługa targów zarówno krajowych, jak i międzynarodowych to nasza specjalność.

Dlatego, jeśli jesteś zainteresowany współpracą z hostessami na targi sadownictwa, to zapraszamy serdecznie do kontaktu po więcej informacji w celu omówienia szczegółowych kwestii odnośnie wynajęcia hostess.

Hostessy Ptak Warsaw Expo

hostessa na targi warzywnictwa
hostessa na targi sadownictwa

Hostessy na targi TSW Kielce

hostessy na targach tsw w kielcach
hostessy na targi kielce
personel hostess i hostów na targi sadów