Usługi Merchandisingowe

Działamy na terenie całej Polski!

Kraków
Warszawa
Wrocław
Bydgoszcz

Lublin
Zielona Góra
Łódź
Opole

Rzeszów
Białystok
Gdańsk
Katowice

Kielce
Olsztyn
Poznań
Szczecin

Kraków
Warszawa
Wrocław
Bydgoszcz
Lublin
Zielona Góra
Łódź
Opole
Rzeszów
Białystok
Gdańsk
Katowice
Kielce
Olsztyn
Poznań
Szczecin

oraz w każdej innej nawet najmniejszej miejscowości

Agencja merchandisingowa prowadzi działalność marketingową, której nadrzędnym celem jest podwyższenie wzrostu efektów sprzedażowych danego towaru skierowanego zazwyczaj do szerokiego grona konsumentów. Dlatego agencja merchandisingowa zajmuje się szeroko pojętym sposobem prezentowania asortymentu produktów w miejscu dystrybucji. Aby usługi merchandisingowe przynosiły korzyści z ich stosowania, specjaliści od merchandisingu wykorzystują wiedzę i doświadczenie z psychologii społecznej, marketingu, czy sztuki eksponowania produktów w marketach, sklepach. Jest to bezpośredni proces sprzedaży, który ma na celu wywieranie pozytywnego wpływu na sprzedaż produktów, co przekłada się na zwiększenie obrotów sprzedaży.

Usługi merchandisingowe są kluczowym narzędziem promocji sprzedaży w marketach. Dlatego agencja merchandisingowa świadczy usługi z zakresu ekspozycji sklepowych i wizualnych, które współgrają z każdym aspektem marketingu wprowadzania nowego produktu na rynek.

Merchandising w marketach

Merchandising FMCG

Merchanidising w halach

Agencja Merchandisingowa

Hostessy Merchandising

N

Organizacja przemyślanego i interesującego ekspozycji produktów w punktach sprzedaży

N
Lokowanie i uzupełnianie produktów
N
Analiza reprezentacji produktów konkurencji
N
Optymalizacja stanów magazynowych w punktach sprzedaży detalicznej
N
Regularne dostarczanie szczegółowych raportów
N
Rozmieszczenie oraz monitorowanie dostępności materiałów reklamowych w punktach sprzedaży

Merchandising stacjonarny w sklepach

Poprzez merchandising stacjonarny w marketach, sklepach i halach dążymy do skutecznego komunikowania atrakcyjności produktów w przestrzeni handlowej. Zastosowanie merchandisingu stacjonarnego w sprzedaży przyczynia się do osiągnięcia sukcesu eksponowanych produktów. Wdrożenie taktyk pozwala na swobodne koncentrowanie się na projektowaniu handlu detalicznego, w tym planowaniu komunikacji. Tworzymy kompleksową obsługę marketingu, docierając do klientów w ukierunkowany i nowoczesny sposób. Nasze rozwiązania zwiększają wydajność, tym samym przyczyniając się do zwrotu z inwestycji w handlu detalicznym, centrach handlowych, punktach sprzedaży. Hostessy merchandising produktów stacjonarny świadczą specjalistyczne usługi, skutecznie zwiększając sprzedaż i świadomość marki.

Serwis merchandisingowy FMCG

Specjaliści od merchandisingu zapewniają usługi w sklepach wielkopowierzchniowych przodujących producentów branży FMCG. Niezrównane doświadczenie oraz specjalistyczne umiejętności pozwalają zapewnić maksymalną widoczność ekspozycji produktów. Stacjonarny merchandising w marketach, sklepach i halach pozwala na efektywne prezentowanie produktów i promowanie nowych ofert, które przyczyniają się do napędzania sprzedaży.

hostessy merchandising w marketach