Montaż Materiałów POS

Działamy na terenie całej Polski!

Kraków
Warszawa
Wrocław
Bydgoszcz

Lublin
Zielona Góra
Łódź
Opole

Rzeszów
Białystok
Gdańsk
Katowice

Kielce
Olsztyn
Poznań
Szczecin

Kraków
Warszawa
Wrocław
Bydgoszcz
Lublin
Zielona Góra
Łódź
Opole
Rzeszów
Białystok
Gdańsk
Katowice
Kielce
Olsztyn
Poznań
Szczecin

oraz w każdej innej nawet najmniejszej miejscowości

 

Agencja500 posiada ekipy montażowe na terenie całego kraju. Montaż materiałów POS (point of sale) polega na zamontowaniu i wymianie materiałów znajdujących się w szafach sklepowych, półkach i witrynach. Nasi specjaliści są przeszkoleni z tego zakresu i doskonale wiedzą, jak podejść do tego zadania. Dbają oni o każdy szczegół, organizują lady zgodnie z założeniami, dzięki nim idealne przegotowane witryny przykują nie jednego klienta, a dzięki temu Twoja sprzedaż zostanie zwiększona!

Field marketing

Ekspozycja materiałów reklamowych u klientów w terenie jest kluczowym elementem w marketach, drogeriach, sklepach spożywczych, galeriach, ale i też na różnego rodzaju wystawach. Jest ona ważna, ponieważ liczy się pierwsze wrażenie. Jeżeli ekspozycja danego produktu będzie znajdowała się na środku, a wystrój i estetyka nas zainteresują, to w ten sposób zwiększamy sprzedaż produktów. Dlatego dbamy o wszystkie kryteria materiałów reklamowych na ladę, sufit, podłogę i na półkę.

hostessy do montażu materiałów pos

Wymiana materiałów reklamowych POS

Zajmujemy się montażem, zmianą, przebudową i wymianą materiałów dostarczonych przez klienta oraz zatowarowaniem i reorganizacją regałów, raportowaniem pracy, dokumentacją fotograficzną. Działamy na terenie stacji paliw, hipermarketów, drogerii, galerii handlowych, sklepach spożywczych. Przyzwyczajenia konsumentów pokazują, że większość z nas dokonuje decyzji zakupowych dopiero w punkcie sprzedaży, dlatego tak ważne jest wyróżnienie produktu pośród konkurencji oraz zwrócenie na niego uwagi. Jest wiele sposobów, w jaki można to uczynić min.

N

Kasetony

N

Standy

N

Stojaki reklamowe

N

Wobblery

N

Toppery

N

Listwy cenowe

N

Displaye

N

Podkładki

N

Bilonownice

N

Visuale

N

Plakaty

N

Roll up

N

Odpowiednia ekspozycja witryn

Logistyka materiałów reklamowych POS

Istotnym elementem jest dbanie o to, aby asortyment był na bieżąco dostarczany i uzupełniany przez osobę, która nad tym czuwa. Wszystkie prace dokumentujemy zdjęciami, pokazujemy efekt przed i po zmianie ekspozycji. Zliczamy towar oraz raportujemy braki. Jesteśmy codziennie w kontakcie z działem marketingu.

Wsparcie hostess agencji500

Dodatkowym wsparciem jest również wynajem wcześniej przeszkolonych hostess lub hostów. Zwrócą oni dodatkową uwagę na prezentowane produkty, opowiedzą o jego wartościach i zadbają o wręczenie próbki produktu (sample), tym samym wpływając na zwiększenie sprzedaży.
Zaufaj doświadczonemu i fachowemu zespołowi agecnji500 – skorzystaj z outsourcingu sił sprzedaży i powierz nam swoje zadanie. Dzięki temu będziesz mógł zająć się innymi obowiązkami, a my wykonamy zlecenie na 100%.

montaż materiałów pos